Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
FUT na pc to jest jakis koszmar ::(
W fut champions nie potrafię nic wygrać, a ciągle dobiera mi przeciwników z składami za grube miliony. Wszędzie Neymar Mbappe i spółka. No jak mam w to grać? Do tego wylewiska okropne. Moi zawodnicy nie potrafią podać prostopadłej, mocnej piłki... wszystko na takiej napince że ja #!$%@?... Chyba czas pobrać PESA, żeby się trochę wyluzować?
#fut
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravalentFUT: o kurde... jak? Na bank wydał pieniądze. Ja mam takiego gówno farta w paczkach, że jedyną wartościową kartą był trafiony w pierwszy dzień Varane. Później w #!$%@? kart wysoko ocenionych, ale żadna nie przekroczyła wartości 50k. Ta gra jest przeruchana, czemu ja ciągle w to gram...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chim3ra: taka jest różnica, że w pesie każdy może sobie pozwolić na potężny skład. Gra daje dużo piłek, każdy ma równe szanse. Nie musisz wydawać pierdyliona pieniędzy na paczki. Odpalasz sobie gierkę, grasz swoimi zajebistymi zawodnikami przeciwko innym zajebistym, ulepszasz ich na maxa. Nie trzeba tryhardowac żeby zdobyć jakiegos gówno zawodnika, który za chwilę będzie nic nie wart.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awtumn: Tak to prawda, tylko właściwie po kilku tygodniach masz już end game skład ze wszystkimi największymi gwiazdami. Jaki jest sens dalej grać skoro właściwie prócz wbijania rankingu nie ma po co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravalentFUT: no okej, ale zauważ jak wiele można dostać za free. Nie trzeba wydać ani grosza aby dorównać innym i móc toczyć pojedynek na równych zasadach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awtumn: To teraz porównaj sobie ilu jest takich ludzi a ilu którzy chcą by coś się jednak w tej grze działo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awtumn: Ja też nie wydałem ani złotówki a mam spokojnie skład za ponad 1kk, a mogłem mieć za wiele więcej jakbym nie sprzedał monet. Nie handluje, jestem przeciętnym graczem
  • Odpowiedz