Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że Marian to wygrywa, wiem też, że korzysta ze swoich warunków fizycznych, ale no k---a... moim zdaniem jeden z najnudniej walczących zawodników. Szymański swoją drogą też się nie popisuje, imo powinien za wszelką cenę go obalić bo w stójce bez podjazdu niestety.
#ksw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ranny: no to prawda niestety. Problem taki, że Marian jako tak walczący mistrz to walk raczej nie będzie sprzedawać, KSW nie będzie zadowolone..
  • Odpowiedz
@pafeo: no ja wole zdecydowanie walki które kończą się przed czasem (niezależnie czy przez KO, TKO czy jakąś dźwignią lub duszeniem) i szczerze nie bardzo rozumiem komu może podobać się taki styl walki (rozumiem, raz zobaczyć jak ktoś korzysta z warunków fizycznych ale no kurde, wolałbym gdyby Marian nokautował czy coś)
  • Odpowiedz
@pafeo: no fajnie, fajnie. Tylko przez blisko 4 rundy chłop bił pojedyncze ciosy z cofki, gdyby od początku tak próbował to zupełnie co innego.
  • Odpowiedz
@zurad: Nie było sensu forsować tak ryzykownych akcji od początku. Marian idealnie go rozpracował, osłabił i na koniec wykończył. Klasa sama w sobie.
  • Odpowiedz
  • 1
@pafeo Inteligentnie także zawalczył Borys z tym że tamtą walkę oglądało się o niebo lepiej, ale to że względu że Borys szedł w wymiany a Ziółkowski s--------ł przed nimi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@pafeo działa, ale to nie wygląda. Nie sprzeda się, tak samo Blachowicz w UFC, dlatego pierwsza obrona pasa będzie z mistrzem innej wagi, gdzie jest szansa że obskoczy w------l.
  • Odpowiedz