Wpis z mikrobloga

@NoNameNoIdeaNoLife: lubi wypić ale to nie jest stopień upojenia który wskazywałby na ciężkie upajanie alkoholem, jest na rauszu nazwijmy ale ciężko pijanego go jeszcze nie widziałem.
A taki mi nie przeszkadza a osobom którym przeszkadza to polecam wyciągnąć kija z dupy
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: ja myślę, że jest na tyle słaby psychicznie, że nie ma jaj żeby nie występować w Kanale Sportowym na live'ach bez wspomagania się alkoholem. Mi się wydaje, że piję dla odwagi.
  • Odpowiedz
@mirage50: Ale, że ten pompowany król życia, ma najsłabszą psychikę z czwórki osób z których dwie to przynajmniej nie osoby o osobowości bardzo dominującej (Smoku & Pol) i zwykłego cwaniaka Stanowskiego to naprawdę ciekawe. Internet pokazuje prawdę o ludziach stokroć bardziej niż zmontowane i reżyserowane programy telewizyjne.
  • Odpowiedz
@Faiko: No wbrew pozorom, najsilniejszą tam psychę ma Pol, ale to może też przez jego podejście do życia, jest po prostu naturalny. Borek to w dużej mierze pozer, zakrywający swoje kompleksy wybujałym ego, to samo Stanowski przegryw i hejter internetowy, Smoku jest spoko, przeszedł depresję i widać w nim jakąś empatię do ludzi, dystans do życia i umie się zachować.
  • Odpowiedz
@Faiko: Potwierdzam, byłem na paru spotkaniach z Polem i to taki ziomek z którym idzie pogadać jak równy z równym, Borek był swego czasu wielkim kolegą z Hajto, a jak Polsat stracił prawa do transmisji meczów repry i nastał hejt na Hajtę to już dla niego Hajto bee
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: Ooooo patrzcie naoglądałem się Polsatu i TVNu i tam nie pija w ogóle a na tym joutubie to pijom alkohol i palom marihuaen( ͡° ͜ʖ ͡°) Sory takie pitu pitu to ja nie kupuje. Jeżeli coś strasznego tam się odwaliło to ok zwracam honor. Tyle, że tam nic się takiego nie odjaniepawliło. Przynajmniej było naturalnie i wesoło. YT to nie jest telewizja nie wiem po
  • Odpowiedz