Wpis z mikrobloga

Pomyślcie jak smutne, nędzne i bylejakie musi być życie takiego iksboksiarza jeśli byle gówno jest w stanie go zaspokoić. Ciągłe odmawianie sobie przyjemności i wieczne przeliczanie wszystkiego na złotówki.

- Jedzenie? Najtansze z biedry, byle zapchać żołąd xD
- Filmy? Po co mi sundance, kino skandynawskie i azja, netflix wystarczy, w koncu abonamenty to przyszlosc xD (i to pewnie jeszcze jakies pirackie konto za 5 zl na allegro)
- Gry? Niewazne jakie, byle tanio, a najlepiej jeszcze jak DUŻO, DUŻO Xd tak ze 300 pozycji za 4 złote xD

Kisne za kazdym razem kiedy czytam te argumenty trolli o przewadze game passa nad ekosystemem playstation. Czy wy iksboksiarze naprawde nie rozumiecie że ilość i cena nie zawsze przekłada sie na jakość? Nie rozumiecie tego że ktoś ma wieksze ambicje albo zwyczajnie szkoda mu czasu aby tracić życie na jakieś gierki drugiej kategorii? XD zyjemy w 21 wieku, z kazdej strony jestesmy atakowani informacjami, masa filmow, subskrybcje youtube, gry, media spolecznosciowe, ja sam nie mam czasu się dobrze wysrać a dzieciaki od xboxa pałują wiplera bo przez 6 miesiecy nie płacą xD ja #!$%@?, rozumiem że klienci lubią racjonalizować swoje zakupy, ale to już gruba przesada. Wiekszość z tych tytułów nie wnosi nic nowego do świata gamingu i zwyczajnie można je sobie odpuścić bez straty dla siebie xD

Zapraszam do dyskusji.
#gry #konsole #ps4 #ps5 #xbox #pcmasterrace #cyberpunk2077
daeun - Pomyślcie jak smutne, nędzne i bylejakie musi być życie takiego iksboksiarza ...

źródło: comment_1608408483ufK1xmOcMUTPTNzii9lLbF.jpg

Pobierz
  • 18
@daeun: gram na ps4 planuję zakup ps5. A wiesz dlaczego planuję? Bo jest #!$%@? drogie teraz, i wolę poczekać aż Janusze skończą podbijać ceny bo nie lubię przepłacać. #!$%@? mnie, że Sony sobie płacić za możliwość gry online, bo to januszerka straszna, gram na ps4 głównie dla exów które kupuje po Maks 80zł a po przejściu wystawiam za 60zł, nie kupuje preorderów za 270zł(wyjątkiem jest valhalla na którą czekałem i chciałem
@daeun: No tak nie do końca. Jako użytkownik ps4 muszę przyznać ze jest w tym gamepassie sporo gier typu nowy doom, które maja jakość


Eternal to pozycja AAA, kto miał ją ograć zrobił to w marcu i dawno juz pozbyl sie nośnika.
@Shashek