Wpis z mikrobloga

oni są jakimiś fanbojami Merca / BMW ? wczoraj u Rezigiusza tromba coś tam żartował że Reziego auto nie działa bo to Audi a melepeta nie umiał blokady skrzyni ogarnąć. Krzychu kupił drogie auto i wklada w nie tone hajsu żeby wyglądało wieśniacko - jak typowy gość który nagle dostał zastrzyk gotówki i nie liczy się z tym że sława przeminie a i friz nie zawsze będzie im biznesy ogarniał.

Jak to w końcu jest BMW i Mercedes są najbardziej premium i bardziej premium od Audi ?
#friz
  • 18
@mirasKo-Kalwario: wydaje mi sie ze ogolnie nie maja takiej umowy dlugoterminowej a np. na jeden odcinek. Bo jak byly wesele kamerzysty ekipy to oni mu dali tego mercedesa a na mercedesa dostali znizke, wiec oczywiste ze reklama merola w odcinku=rabat na auto. Tak samo jak dostali na final 2 merole na dzien to tez tylko karol, tromba i wersow mogli jezdzic bo sa kierowcami merola.
@Kalypsoo: bardziej wydaje mi się, że znajomosci wujasa w Mercedesie dają, bo na finał sezonu z tego samego salonu AMG GT i G klasę im dali, a raczej za dwa podstawowe AMG tak nie rozpieszczają plus na ślub ich kamerzysty kupili gołą a Klasę, gdzie w tych pieniądzach Superba w najbogatszej wersji mogli by wziąć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaydi1: ale to nie chodzi o podstawowe AMG ale też o ich spore zasięgi, wujas nie ma pewnie żadnych znajomości ale taka reklama im się pewnie kalkulowała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozakpofakcie: jestem ciekaw powodów, myslalem ze audi merc i bmw to ta sama półka

@mirasKo-Kalwario:

Wydaje mi sie ze audi przez długi czas bylo postrzegane jako dziatko wóz, dobrze zrobiony ale nudny. Dopiero ostatnio te wszystkie wersje rs itp. zmienily to
No i moim zdaniem bmw i merol wygladaja lepiej od audi