Wpis z mikrobloga

mam już 65 lvl a już od 20 leveli biegam z karabinem który ma obrażenia ok. 100. Nie mogę znaleźć nic dużo lepszego a przeciwnicy są coraz mocniejsi. Trochę tego nie ogarniam. Jak będę miał 200 lvl to będę wywalał cały magazynek na jednego mutanta.. WTF.. niby są perki ale w sumie aż tak bardzo dużo dmg nie podbijają.
Ktoś coś więcej może wyjaśnić?

#fallout76 #fallout #gry
  • 7
@Atreyu:
Nie do końca się zgodzę. Polityka Bethsdy swoją drogą, ale skyrim czy ostatnie fallouty to mega przyjemność z eksploracji i dowolności jaką dają te sandboxy. Czasem przez miesiąc można nie dotykać głównego wątku i skupić się na innych elementach gry.
Jedni to lubią, drudzy wolą korytarzowe strzelanki na 7 godzin. Każdy woli co innego. Czasem też gram w bardziej ambitne gry ale w celach swobodnego grania gry Bethesdy są ok.
skyrim


@nie_tak_szybko: przy Skyrimie bawiłem się super, te prawie 10 lat temu jak wychodził. Do dziś bethesda robi co najwyżej reskiny w innym settingu, gdzie dziś Skyrima jak chodzi o sam otwarty świat i gameplay miażdżą nawet gierki na kieszonkowe konsole jak #zelda - gdzie Nintendo nie ukrywało że jedną z inspiracji był właśnie Skyrim od bethesdy i zrobili otwarty świat tysiąc razy lepiej

Fallouty też bywają lepsze (New Vegas) i
poka co tam masz jaki karabin generalnie każda broń jest #!$%@? do póki perkow nie ogarniesz jak np latasz z gatlingiem to ciężkozbrojny kolejna opcja to np gatling z wybuchowymi ammo wtedy perki do obrażeń od wybuchów zainwestuje w max adrenalinę wtedy każdy kolejny trup zwiększa obrażenia podczas akcjii
@nemo007:
no ja właśnie bardziej idę w builda pod skradanie czyli wytłumione bronie itd. Ale jeżeli rzeczywiście ciężko się będzie potem tym grało to może zmienię (ale plus jest taki, że trochę mniej ammo schodzi a ona jest dość droga0.
( ͡º ͜ʖ͡º)