Wpis z mikrobloga

Teraz masa komentarzy, że szacun dla Szeremety, że super się zaprezentował, że teraz tylko wystarczy ostro trenować i będzie kolejna szansa, gdzie już walka będzie inna.

No, właśnie nie. Szacun dla niego za serducho, ale to jest różnica kilku klas między nim i czołówką i wcale nie wypadł jakoś dobrze, Kazach mógł go już w 2 rundzie znokautować, bawił się nim jak Lew swoją zdobyczą. Jak teraz miałby zawalczyć z takim np Rosado, to według mnie by przegrał

#boks
  • 9
@Sok_Mandarynkowy wg mnie też, ale trudno ocenić poziom umiejętności szremety na podstawie walk z puszkami soku pomidorowego i przeskokiem do przyszłego hall od fame'a.
Moim zdaniem dobrym matchmakingiem byłby pojedynek Kamila z takim tureano johnsonem/williem monroe/ Hugo centeno. Liczę że dazn da mu taką szansę i da dobry pojedynek z takimi gosciami.
Ciekawostka taka, że w rankingu boxreca to Seremeta jest na 48 miejscu w MW
Jak tydzień temu AJ bawił się Bułgarem - to AJ słaby, nie mógł sobie poradzić, Bułgar dał mu ciężką walkę, dlatego tyle rund to trwało
Jak dzisiaj w nocy Szeremeta wytrzymał 7 rund z GGG - Kazach się nim bawił, mógł spokojnie w 2 rundzie z nim wygrać. Konsekwencji Panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo w obu walkach była zabawa z jednej strony
@Sok_Mandarynkowy faktem jest że jak mam oglądać takie walki polskich czołowych z mistrzowskimi rekordami to wolę nie oglądać ich wcale. Gdyby nasi jadący walczyć o pas szli łeb w łeb w walce albo trochę odstawali to ok, ale to jest jakaś kpina i wstyd. I nie mówię żeby komuś umniejszać sukcesów i umiejętności ale po prostu źle się to ogląda i obnaża poziom naszego boksu.
@JanuszMirekAndrzej: Fonfara to bije na głowę Szeremetę, bo patrz kogo on pokonał

-Glen Johnson(były mistrz)
-Chad Dawson(były mistrz)
-Julio Cesar Chavez jr(czołówka wagi superśredniej)
-Tommy Karpency(szeroka czołówka,pretendent do pasa)
-Ismail Sillakh(pretendent do pasa)
-Nathan Cleverly(były mistrz)
-Gabriel Campillo(były mistrz)
-Byron Mitchell(były mistrz)
-Dodou Ngumbu(szeroka czołówka, były prentendent do pasa)

+12 rund ze Stevensonem, którego posłał na dechy w 9 rundzie

Może i większość nie była w prime, Ale Cleverly czy Chavez