Wpis z mikrobloga

@Verdino: Proszę tu info o szczepionce M-M-RVAXPRO. „Kobiety w okresie ciąży nie powinny być szczepione szczepionką M-M-RVAXPRO.
Nie wykonywano badań szczepionki M-M-RVAXPRO u kobiet w ciąży. Nie wiadomo, czy M-M-RVAXPRO podany kobiecie w ciąży może spowodować uszkodzenie płodu lub czy może wpłynąć na zdolność rozrodczą”. No DEPOPULACJA jak nic.

https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/m-m-rvaxpro-epar-product-information_pl.pdf
  • Odpowiedz
@RaczejNiePiszDoMnie: ale tak konkretnie to o co ci chodzi? Przyszedłeś tu by pokazać innym ze ja wierze w jakąś depopulacje?
Jak chcesz to możesz powoli i dobrze przeczytać co wkleiłem i skomentować ale nie naginaj rzeczywistości
  • Odpowiedz
załóżmy, że nie jesteś trollem, załóżmy, że jesteś zwyczajnie głupi


@DennisBryson: w ulotce masz wyraźnie napisane ze badania na zwierzętach nie są kompletne ... i ze niewiadomo jaki ma wpływ płodność (kropka)
I to jest logiczne a ty
Wstawiasz tu jakiegoś debunkersa któremu płacą za propagowanie wersji oficjalnej i nazywam go tak z miejsca bo on robi curve z logiki
Mówi ze oni prawnie tak muszą napisać i tłumaczy dlaczego to niemożliwe by tak
  • Odpowiedz
@Verdino: po pierwsze
czy ty sprzeciwiasz się szczepionkom ogólnie? bo to mozna wywnioskować z terminu "proszczepy
po drugie: co wzbudziło twoje zdziwienie/szok/nieufność/niechęć z przytoczonych informacji? Niewiadomy wpływ na płodność nie oznacza ryzyka jej utraty, nie oznacza w zasadzie nic, to przyznanie że nie przeprowadzili badań w tej kwestii
  • Odpowiedz
@Kedlov: ja bym się z miłą chęcią nie sprzeciwiał niczemu ale widząc debili przy korycie i mafie rządzące które zmuszają do krytycyzmu...
Dlaczego wszyscy chcą immunitet skoro jest wszystko ok?
Dlaczego np takie filmiki jak wyżej?
Dlaczego na siłę szczepionka a nie leczenie?
Dlaczego oficjalna cenzura?
Dlaczego cały ten antynaukowy teatr (wiesz że w Australii dzieci na kwarantannie w hotelach nie będą mogły mogły odpakować prezentów
  • Odpowiedz
@Verdino: Wszystko jest okej? Sugerujesz że nie ma osób ciężko to przechodzących?
Filmiku nie oglądałem, co z nim nie tak?
Szczepionka jest formą zwalczania choroby. lepiej zapobiegać niż leczyć tym bardziej ze jak widać nie ma leku po którym by objawy znikały jak ręką odjął
Oficjalna cenzura? Co masz na myśli?
Antynaukowy teatr? Co masz na myśli? O Australii nie słyszałem ale chętnie poczytam jak podrzucisz źródło
Jeśli WHO zaleca
  • Odpowiedz
@Kedlov: ale ty w ogóle nie jesteś przygotowany!
Wszystko OK było do szczepionki bo skoro jest taka OK to czemu nikt nie bierze odpowiedzialności ?
Co do filmiku masz odp wyżej
Leki są i działają od razu!
Cenzura? YT czy TT oficjalnie powiedzieli ze będą usuwać i to robią wszystko co sie nie zgadza z oficjalną
  • Odpowiedz
@Verdino: co to znaczy że nie biorą za nią odpowiedzialności?
skoro leki są i działają od razu to skąd tylu chorych w szpitalach?
walka z fake newsami to nie cenzura
sytuacja w Australii jest zrozumiała - wirus przenosi się na przedmiotach
nie widzę też gdzie wyjaśniłeś gdzie tu masz antynaukowy cyrk
co do maseczek w domu; po wygooglowaniu znalazłem pierwszy wynik mówiący o tym, że zalecają noszenie maseczek podczas wizyty
  • Odpowiedz
@Kedlov: a wg ciebie to co to znaczy?
Masz NOPy to twój problem!
Leki? Prześledź choćby historie w tym roku chlorochiny i chydroksychlorochiny
Na początku roku dawała super efekty
Potem zakazali i mainstream mówił np
  • Odpowiedz
@Verdino: nie wiem, dlatego pytam, co masz przez to na myśli.
sytuacja z lekami to nie festiwal kłamstw a raczej zmieniająca się opinia w świecie nauki
Na resztę nie widzę nigdzie w wątku odpowiedzi i zapewniam że ja te kwestie przemyslałem i dlatego ciekawi mnie, jakie jest twoje spojrzenie na nie
  • Odpowiedz