Wpis z mikrobloga

#ps5 #neonet
Hej w sprawie dzisiejszego dropa na neonet ... czy ktoś rozwikłał zagadkę wysyłki do 21 dni ... taka informacja była przy „dodaj do koszyka” dla zestawów ps5 z grami.
Czy taki szybki termin realizacji, do 8 stycznia max, jest możliwy? Na infolinii niczego się nie dowiedziałem konkretnego ...
  • 7
  • Odpowiedz
@gdy2020: @xRyzek: 21 dni to 21 dni roboczych - nigdy sie nie inaczej nie liczy w wysylkach. PS5 wyleci tak jak wszędzie czyli do 31 stycznia. Termin wydłużony celowo by zapewnić zgodność z umową w praktyce wysyłki będą pewnie gdzieś w okolicach 15-25
  • Odpowiedz
Ok, dzięki za info. W neonet wziąłem dodatkowo jako backup dla wcześniejszego z ME i dodatkowo podkusiła mnie ta informacja o 21 dniach od dziś ...
  • Odpowiedz
@gdy2020: A jaka to zagadka? Tu nie ma żadnej zagadki. Oni ten termin 'dostawa w ciągu 21 dni' mają na stronie przy każdym produkcie. Niemożliwym jest, że dostaniesz konsolę do 8 stycznia, zwłaszcza, że pierwszeństwo mają Ci z anulowanymi zamówieniami a im obiecano "w drugiej połowie stycznia", czyli według tego co krąży po internecie - w okolicach 21 stycznia.
  • Odpowiedz