Wpis z mikrobloga

Patrzcie, rząd polski wprowadza narodowa kwarantannę po świętach - 28 grudnia. Uważam że mądrze, czemu zaraz wyjaśnię. Co jak co ale w kraju gdzie jest zachorowalność ok 12k dziennie bardzo fajne posunięcie. Nie #!$%@? ludziom świąt przez #covid19 tylko pozwolą ludziom obchodzić normalnie święta a po świętach kwarantanna by ci co się zarazili wydobrzeli w domach a nie roznosili to gówno dalej, wiadomo nie wszyscy będą chorować ale w ten sposób zapobiegnie to ewentualnym większym zakażeniom po świętach. W UK gdzie mieszkam codziennie jest ok 35k chorych a wszystko jest pootwierane mimo że to tier 3, gdyby tylko ludzie nie bagatelizowali tego tylko przystali na to co do nich się mówi. Już dawno byś my zminimalizowli cała pandemię. Zaraz znajdą się Mirki co będą mi wciskać że jestem jebniety, bo : 1. Popieram rząd, 2. Wierzę w #koronawirus
Tak popieram rząd który mimo wszystko nie #!$%@? świat ludziom, jakos jak widzę co robią to trzymam kciuki by tak było jeszcze kilka lat to będę miał gdzie wrócić,
Tak wierzę w covida bo znałem dwie osoby które zmarły, oraz małżeństwa co to przechodzili. Podczas wiosennego lockdownu sam myślałem że to kit, ale zmieniłem zdanie.

Ps. To że czegoś nie widać nie znaczy że to nie istnieje. Cały post nie jest jakimś apelem tylko moja osobista opinią. Można podyskutować ale nie będę się użerał z debilizmem. Pozdrawiam

  • 3
@Pan_Orama Zachorowań ile jest to wie tylko rząd, ale ustalili swego czasu progi na podstawie których będziemy sterować obostrzeniami. W tym momencie po prostu się na nie wysrali i podjęli szereg nieprzemyślanych, sprzecznych decyzji. W życiu tego ścierwa nie poprę, żadnego z tych pajaców, czy to Kaczafi czy Vati czy inne zero.
@Pan_Orama: dla mnie to wyglada jak kapitulacja przed niemcami, merkel odzyskała kontrole nad wschodnim sasiadem, zostalismy sami, teraz wszyscy juz zrobia tak jak chce rzesza, przygotujcie dupsko na igłe