Wpis z mikrobloga

Za rządów pisu jedyne co może przewidzieć i do czego się przygotować przedsiębiorca to staranny stryczek. No chyba, że masz kumpla w rządzie to wtedy nie, wtedy choćbyś był producentem drobiu, to się od ciebie kupi jakieś #!$%@? do pandemii, czy każe zrobić chodnik do pomnika prezesa i masz ustawione pokolenia. Reszta niech żre gruz.

A najbardziej boli, że ten rząd nie dość, że jest jaki jest ideologicznie, kupuje głosy i lubuje się w butowaniu innych - to są też poza tym zwykłymi bezmózgami. A kilka osób które zapewne tam używa czasami mózgu już dawno się zadowoliła lizania zada staremu dziadowi, bo w zasadzie nie dziwne. Sekciarska partia, odejść od "wodza", który ma władzę nad wszystkim to może być samobójstwo.

Zaorać ten kraj, jeśli większość wybiera takie coś. Jeśli taką rzeczywistość wybiera przeciętny Polak, to gdzieś mam taki "naród". Zwłaszcza, że ci mówiący o nim najczęściej są najbardziej oderwani od rzeczywistości.

W ogóle polityczną klasę mamy zacną. Od patologii różni ich... no próbowałem znaleźć, ale nie wiem czy w domach nie szczają do butelek i nie biją żon, więc trudno powiedzieć co ich różni. Bo alko śmierdzą, bo chodzą nawaleni do pracy, bo dostajesz od nich po ryju dzień w dzień. W sumie najgorsza patola, bo z Sebkiem to chociaż masz okazję pogadać, a ten cię okradnie za pośrednictwem innych.

#koronawirus #bekazpisu #bekazwyborcowpisu
  • Odpowiedz