Wpis z mikrobloga

dobrze żarło, przesunęło się zbrojenie, problem z wymiarem okien, elewacją, kilku debili z wykopu się skapnęło i zauważyło i chłop odpuścił pokazywanie dalej tej budowy, kompromitacja #!$%@? na całego, że też inni znani budowlańcy nie nakręcą o tym vloga jak postąpił nasz Megaloman, posypała się narracja o dokładnościach do PICIKŁAKÓW a przecież 700 LUDZI MIESZKA PROSZĘ MI WIERZYĆ

wspomniało się o jego punkcie kominów i cyk w kolejnym vlogu się z tego tłumaczy co za dzban

#lukaszbudowlaniec
  • 20
@astri: dobra, ogólnie to się z Tobą zgadzam, ale dlaczego wrzucasz tu codziennie posty, wszystkie takie same? Z tym zbrojeniem to 100% prawdy, mógł zwyczajnie się przyznać, małym kosztem to poprawić i wyjść z twarzą. Wiadomo, że każdy się kiedyś może pomylić i nie ma w tym nic dziwnego.
Dziwi mnie to, że chce Ci się codziennie pisać jakieś posty, ciągle o tym samym. Na jego kanale nic sie nie dzieje,
@chris_mack: przestań ty obrażać ludzi z yt kończysz to i z wykopu też daj sobie spokój tu ciebie nie widać to i fachowiec jesteś w koparce na telefonie jest co robić zajmij sie konarem zeby płonąć zaczął bo szkoda stokrotki fajna dziewczyna na takiego buca jak ty ukaszku stały elektorat wierzy i prosi o filmy lubisz jak cię picikłakiem smyrają po dziurce to ty szukasz poklasku w swojich wyznawcach jedyne co
@chris_mack: wiesz problem to masz ty bo gdzie nie sprawdzę o tobie ukaszku opinie to twoj konar nie płonie olej innych partnerów i weź udział w promowaniu środków na konara kokosy zrobisz na tym. Zbroję obsrales i uciekasz bo pogoda sprzyja smieszny jestes obsrany ukaszku budowlańcu
@chris_mack: @chris_mack: szkoda mi juz czasu na ciebie mam milsze sprawy niz ty u xiebie wiadomo wykop koparka i konar zgasł trzymaj sie pomodlę sie za ciebie ukaszku moze sie kiedyś uda dobrej nocy wylacz juz internet twoje zwoje troche ostygną bo juz rady nie dajesz pamietaj zaasze stały elektorat czeka na ciebie wiec sie nie załamuj pozdrawiam stokrotke, i pieski: zostań fuks zostań. Zostało ci chyba to jak stokrotka
@Waljak: widzę że ten konar nie daje ci spokoju. Masz bardzo ciekawe zainteresowania.
Pomódl się lepiej o odrobinę rozumu dla siebie. Wszyscy na tym skorzystają bo ten twój bełkot ciężko czytać