Wpis z mikrobloga

Pare lat temu kupowałem lapka głównie do pracy w foto/grafice a starego pc-ta oddałem teściom. W gry grałem jedynie te starsze na bootcampie albo mające wsparcie pod MacOS. Jakiś czas temu zainteresował mnie temat game-streamingu. Najpierw platforma GeForceNOW a teraz Stadia. Postanowiłem sobie trochę zainwestować w streaming poprzez kupno dobrego Routera pod Gigabitowe łącze. Konsola odpada bo nie mam tv, jasne dla mnie jest w tej chwili że jeśli chce sobie pograć komfortowo w nową grę to mam tylko streaming. Podłączyłem ASUS RT-AC86U pod modem i aż trudno uwierzyć jak dobrze działają gry pod Stadia. Za niewiele kasy masz grę w 4k(u mnie Mbkpro Retina late 2013 nie ma wsparcia) stabilne 60fps i praktycznie zerowe opóźnienie. To jest przyszłość gier niewatpliwie. Gdzieś mi się obiło o uszy że podobno wersja Cyberpunka pod Stadia jest najstabilniejsza. Potwierdza że bugów jak dotąd uświadczyłem bardzo mało, nie wpływa to na rozgrywkę, przegrałem 38h i mnie absolutnie wciągnęło.
#cyberpunk #macbook #pcmasterrace #stadia
  • 32
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: RJtka z przejściówką thunderbolt2. Spoko, postaram się nagrać coś ale na YT masz sporo tego. Jeśli chodzi o Stadia to wersja najwyższa abonamentu to 40zl miesięcznie i kupujesz gry oddzielnie do których dostep jest tylko na tej platformie. No ale np za Cyberpunka w cenie 200 zapłaciłem 160, pomniejszone o cenę abonamentu. Na GeForceNOW można grać z poziomu swoich kont steak, uplay, gog.
  • Odpowiedz