Wpis z mikrobloga

Pytania pojawia się często, ale zapytam, jako że więcej knajp z wiadomych przyczyn jest obecnych na Pyszne i tym podobnych. Najlepsza opcja na "zwykłą" pizzę w Częstochowie? Nie chodzi mi o taką tru włoską, superduper, bo tu akurat mam swoje typu. Chodzi mi raczej o opcję do zwykłego zapchania się na wieczór, coś lepszego niż np. DaGrasso?
Rejon Ostatni Grosz/Błeszno
#czestochowa
  • 8
  • Odpowiedz
@SKYFander: red pub, najlepsza pizza imo, zjem połowe, jestem już napchany, ale zawsze muszę z jeden kawałek dojeść żebym się czuł jakbym miał zaraz pęknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SKYFander: również polecam Red Pub, jestem stałym klientem. W Rondo również zawsze bardzo mi smakowały, ale nie jadłem tam już dobre dwa lata, więc mogło się coś zmienić.
  • Odpowiedz
A ryzykował ktoś z tym "Lulu Pizza Nocna" widzę, że nowa pozycja na mapie Częstochowy z całkiem dobrymi opiniami i chyba pierwsza(bądź jedna z nielicznych) w Częstochowie knajp dowożących do tak późnych godzin?
  • Odpowiedz
@pralatoo: no ja to jadłem. w nocy to nawet spoko bo wszystko zamknięte, ale normalnie są lepsze. Jest taka se, ser trochę bez smaku, sos taki jakby trochę za kwaśny, ale jadłem też bardzo dużo gorszych. W nocy po browarze to można spokojnie brać
  • Odpowiedz