Wpis z mikrobloga

Hej!
Ostatnie chwile w przed świątecznym szale? Czasu tak bardzo mało, a prezenty tak bardzo nie kupione? UWAGA PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ!

Już teraz zapraszam was do zerknięcia na nasz profil na Insta Crystal Oak Crafts, gdzie wrzucamy (ja z moim #rozowypasek ) biżuterię określaną mianem "typowy pomysł w nietypowym wydaniu" - tak chyba najłatwiej określić czym się zajmujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nasze wytwory pasują zarówno do oficjalnego stroju jak i bardziej casualowego wyjścia komponując się z wieloma stylami.

W przedświątecznych przygotowaniach zrobiliśmy kilka sztuk wisiorków więcej i teraz są dostępne od ręki dla was!
Link do galerii dla osób bez konta na Instagramie -> https://m.imgur.com/a/wio26XS
Dla osób zamawiających z wykopu (tutaj lub poprzez Instagram) 10% zniżki!

A ponieważ wiem, że nie ma nic za darmo, to organizujemy kolejne, już trzecie #rozdajo ! W piątek wieczorem/sobotę rano wylosuję jedną osobę wśród plusujących, która zostanie obdarowana jeszcze przed świętami wybranym naszyjnikiem idealnym na prezent! Ktoś z Was dołączy do szczęśliwego grona już trzech obdarowanych zwycięzców! Zapraszamy!

#handmade #diy #hobby #rekodzielo #craft #dajzarobicwykopkowi #zadarmo
Mowi - Hej! 
Ostatnie chwile w przed świątecznym szale? Czasu tak bardzo mało, a pre...

źródło: comment_1608205628uJFBY8BRnX4dJT3DOEmUtB.jpg

Pobierz
  • 20
@razvizion: przy żywicy nie. Może się zagotować, ale nie wyciągnąć całego powietrza. Tutaj bardzo pomocny był kolega @skejwen który przekazał dalej swoją wiedzę. 4 bary zapodane do komory ściskają każdy pęcherzyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przy żywicy nie. Może się zagotować


@Mowi: ja w pracy odpowietrzam próżniowo żywice różnego rodzaju i jeszcze nic się nie zagotowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: w każdym razie - wiele źródeł, a w tym też moje dawne doświadczenia sprzed roku, pokazują, że komora próżniowa nie wyciąga wszystkiego w 100%. A dodatkowo kompresor zawsze się może przydać w domu (nawet taki mały) :)
@MRacheron: komora, ale ciśnieniowa (z agregatu malarskiego) plus kompresor :)
@widme: jw., ale trzeba sobie samemu zmajstrować, są gotowe zestawy ale ceny są zabójcze :/
@Mowi: jakaś pompa-odsysarka + gar ze szczelnym zamknieciem?
Nie bój się nie chce Ci robić konkurencji, potrzebuję zbudować urządzenie do odsysania bąbelków z elementów silikonowych przed wulkanizacją ich.
Jakbyś mógł to wrzuć mi tu albo na pw te elementy co są na zdjęciu ja bym sobie może obejrzał i zbudował coś z tego na swoje potrzeby.