Wpis z mikrobloga

@crazy_drummero: InfoSCAN jest firmą badawczo-rozwojową zajmującą się nowymi technologiami w telemedycynie. Spółka prowadzi działalność w zakresie opracowywania nowych metod zdalnych badań pacjentów, w tym m.in algorytmów pozwalających na automatyczną ocenę stanu zdrowia pacjenta w badanym zakresie.

>>>> idziemy w gry :D

Co moze się stac? Zarobia Ci co mają zarobić a straci większość.
@widmo82: a tak na serio to ci leszczu pokaże co to ETF i jaka moja wiedza o tym, jak za niedługo jednego zkeszuje, taki, który kupiłem na wiosnę. Wrzuć ten mój rzekomy wpis, w kórym się niby pytam co to ETF xDDD bo sam ciekawy jestem
@ChineseMobilePhones: niepoważny to ty jesteś, co mogę stwierdzić w prywatnych wiadomościach, jakie mi wysyłałeś zadając pytania jak dziecko z przedszkola. Może nie jedyna, co dzisiaj rośnie 15% (co za stwierdzenie xDDD), ale ja tu dałem konkretny typ rano. Czaisz typie? Czy za ciężko ci powiązać fakty?
Mogę wiedzieć na #!$%@? się zrecie ? Ile kapitału przegląda tag ? 500k ? 1mln? A ile relatywnie zainwestuje przy wykopowym naganianiu na jakąś spółkę przez jeden dwa #!$%@? wpisy? 50-100k?
Nie lepiej zarobić sobie coś razem na jakieś nowe auto ? #!$%@?...