Wpis z mikrobloga

@St4ssy: wrzucasz zdjęcie połowy twarzy bo wiesz, że zawsze takie zdjecie daje wrażenie atrakcyjniejszej od calości twarzy - w przypadku połowy nie da się określic dysproporcji twarzy, jej zaokrąglenia czy defektów

To tak profilaktycznie tłumacze, gdybyś je miała tego swiadomości ;(
  • 3
  • Odpowiedz
Nie wrzuciłam zdjęcia po to aby określać moją atrakcyjność opie XD
I też nie mam takiej potrzeby, jasne mogłabym wrzucić zdjęcie całej twarzy ale podejrzewam, że dzięki temu można byłoby mnie łatwiej odszukać dlatego też tego nie zrobiłam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@St4ssy: pytanie zasadnicze brzmi: po co w ogole wklejałaś zdjęcie w poście który tematycznie był zupełnie odmienny?
Odpowiedz brzmi: bo wiedzialaś, że na wykopie siedzi duża armia przegrywów, ktorzy ślinia się nawet na przeciętną dziewczyne, i wywindują plusami post na główną ;)

To trochę tak, pozwolę sobie użyć tu trochę bezposredniego porównia, jakby podnosić sie na duchu bo menel pod sklepem powiedział ze jestes ładna xD
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust
Wrzuć mnie na czarną i nie kompromituj się. Nie wszyscy użytkownicy wykopu postrzegają wrzucenie zdjęcia przez różową jako coś co jest szukaniem atencji, może tylko takie przegrywy. A poza tym istnieje jeden prosty powód - chcę żeby ludzie wiedzieli że jestem różowym a nie jakimś gościem bo wiele osób żyło w nieświadomości postrzegając mnie jako niebieskiego ukrytego za różowym paskiem.
No i porównanie też jest słabe.
  • Odpowiedz