Wpis z mikrobloga

#tanieklony Dzisiaj kilka krótkich spostrzeżeń nt. klonów firmy Paris Bley/Yves de Sistelle. Miałem do tej pory ich 3 flakony:

Ivanhoe - klon terre, chociaż wg mnie to jest bardziej ziemisty, korzenny, nie czuję tu cytrusów jak w oryginale, bardziej mineralny posmak ISO Super. Bardzo lubię ten zapach, nadal go czasami używam. Parametry są przyzwoite, przy cenie około 40-50zł za zestaw perfum i żelu do kąpieli jest to świetna opcja. Zapach bardzo podoba się kobietom.

Cyrus Writer - klon Dior Sauvage. Mocarne parametry i bardzo dobre perfumy. Dla mnie trochę jednak mało zaskakujące, w pewien sposób nudne. Sprzedałem kumplowi, on sobie je bardzo chwali. Pozycja obowiązkowa dla kogoś kto szuka tanich i uniwersalnych perfum.

Chess Sport - klon Chanel Allure Homme Sport. Oryginał znam wyłącznie z perfumerii, ale zapach sam w sobie jest bardzo dobry. Świetny na cieplejsze dni albo na siłownie. Ja sprzedałem je koledze, bardzo mu się podobają.

Podsumowując, Paris Bleu jest jedną z lepszych firm oferujących tanie klony. Dla mnie szkoda, że ich oferta składa się z zapachów, które w ogóle mnie nie interesują ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#perfumy
kr3wkr3w - #tanieklony Dzisiaj kilka krótkich spostrzeżeń nt. klonów firmy Paris Bley...

źródło: comment_1608197636hIXRtYtHB9J7XRyl0eHGYh.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kr3wkr3w:
Wycofali Chess Club czyli strzelili sobie w kolano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ivanhoe miałem, używałem, bardzo zbliżony do Fatana, różnica była w jakości, czuć lepsza jakość w Fatanie.
  • Odpowiedz
Ivanhoe - klon terre


@kr3wkr3w: o ile Terre jest ok, nie porwał mnie to ten Ivanhoe ma jakiś taki aromacik taniej i chamskiej wody kolońskiej / po goleniu - nie wiem czy ktoś ma takie same odczucia? xD
  • Odpowiedz
@WujekAtom: Fattan rzeczywiście jakościowo jest lepszy, ale on idzie bardziej w stronę Terre Vetiver, Ivanhoe jest bardziej mroczny. Fattana używałem głównie podczas wiosny i lata, Ivanhoe to jesień i zima.

@Sondokan: Jakościowo czuć, że to nie Terre, ale mi się ta syntetyczność akurat tutaj bardzo podoba. Jest taki ziemisty, czasami nawet trochę dymny. Mocno czuć ISO, zbiera na masę dużo komplementów od kobiet.

@arkagham: Parametry Chess
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kr3wkr3w: Właśnie wczoraj doszedł do mnie Writer i jestem zachwycony. Mają jeszcze w ofercie coś co oferuje zbliżoną jakość do oryginału?
  • Odpowiedz