Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@would_an_idiot_do_that to jest gruba baba = nie umie kontrolować własnych popędów i zachcianek więc nie nadaje się do wychowywania mojego dziecka, jak ma wyrobić w nim zdrowe nawyki żywieniowe skoro nawet nie panuje nad swoimi, plus na starość dostanie cukrzycy, nadciśnienia, miażdżycy, wysiądą jej stawy.

Chcesz to bierz, ale serio zabieranie się za 20 letnie grube baby to porażka.
@alteron: a to teraz popatrzmy na mężczyzn, jak o siebie dbają i się zdrowo odżywiają na swoich dietach monsterkowych i jak potrafią hamować swoje popędy ( ͡° ͜ʖ ͡°) U kobiet zaniedbanie szybciej wychodzi ze względu na procesy lipogenezy i inny metabolizm, ale panowie wcale nie są lepsi więc dajmy sobie spokój. Chciałabym zobaczyć komentujących na żywo XD Mnie bawi każda laska która pokazuje dupę w inernecie,
@would_an_idiot_do_that: Nie chciałbym, żeby żona ważyła więcej ode mnie. Masz rację lepiej #!$%@?ć śmieciowe przetworzone żarcie i w wolnym czasie siedzieć na kanapie, zamiast ruszyć dupę na świeżym powietrzu i jeść lepsze jakościowo i droższe żarcie w mniejszych ilościach.
Wy to sobie wyobrażacie typowego wykopka jak przegrywa, a typowy wykopek często chodzi na siłkę lub biega, jeździ na rowerze lub rolkach.
@mojwa: Moje tak nie wygląda. Nie mówie, że cellulit jest czymś złym, jest całkoem normalny, w normalnym stopniu. Nie wiem, może ta pani ma problem z hormonami, moze z czyms innym. Nie znam się, ale ciało moje, ani moich kolezanek tak nie wyglada. Nie to jednak leży mi na sercu, tylko to, ze ciałopozytywność skręca w złą stronę. Nie powinno się zaniedybywać i zrzucać wszystkiegoo na karby tej "ciałopozytywności". Uważam, że