Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Waleentynka: Przecież ta kobietka ma ewidentnie otyłość, nawet nie nadwagę. Zwalanie winy na hormony zamiast wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i w wolnym czasie ruch na świeżym powietrzu, bo to przecież teraz takie nowoczesne- bodypositive, modelki plus size i inne bzdety. Trzeba ludzi edukować w takim temacie, oraz po prostu wyśmiewać społecznie to wtedy wezmą się za siebie, a nie klepać po ramieniu i zrzucać winę na mężczyzn za wszystko- nawet za
@Dziarskiluj: @emerozu: @pazdzioch69: Jaki jest cel wynoszenia takich zdjęć z prywatnych grup? Czytaliście regulamin przed dołączeniem? Żadnego bodyshamingu, na ch*j specjalnie gnębić ludzi? Spójrzcie na nazwę grupy i dopiero się udzielajcie. Widocznie op jest ukrytym miłośnikiem dużych pań i nic w tym złego. Wchodząc na forum dla fanów odkurzaczy też będziecie się śmiali z zainteresowań niektórych? Poza tym piękna kobieta, ale to nie dla faceta z małym mniemaniem o
@StaraZielonka2: nikogo nie należy wyśmiewać, chyba ze takich ludzi jak ty. To, że ktoś jeat otyły czy ma jakiś problem zdrowotny nie sprawia, że jest człowiekiem drugiej kategorii i kazdemu nalezy sie szacunek. Czesto zle nawyki zywieniowe biora sie z jakichs problemow, nawet juz w dziecinstwie gdzie buduje sie relacje z jedzeniem. Nie można nikogo obrażać z tego powodu. Ludzi należy zrozumieć i wspierać a nie tępić. Prace ze swoim ciałem
@Waleentynka: Klepanie po ramieniu i usprawiedliwianie ich lenistwa i obżarstwa nigdy nie doprowadzi do tego, że grubas w końcu weźmie się za siebie.
Wiesz, że w Japonii jak jesteś gruby to możesz zostać zwolniony z pracy. Co roku w zakładach pracy czy nawet korpo w Japonii mierzony jest obwód brzucha- jeżeli 10% pracowników w wypadku mężczyzn przekracza w obwodzie 85 cm, a kobiet 90 cm to firma jest zmuszona do większych
@mojwa: no nie mam cellulitu, mialam go, teraz jest niewidoczny lub widoczny w bardzo malym stopniu w niekorzystnym swietle. Lwestia faktycznego treningu z obciążeniem. Mi nie chodzi o to jak ktoś wygląda, tylko to co sie za ttm kryje. Przecież każdy może być innego wzrostu, rasy, być innej budowy, mieć jakies szcsegolne znamiona, zakrzywiony nos i to rozumiem jako bodypositive. Nie rozumiem nie dbania. Nie chce nikomu sprawić przykrości, wiem ze
@StaraZielonka2: przestań, bo nie chcialbys kultury pracy w japonii przenosic na nasza. O odsetku samobojstw nie wspomniales. Czy ci sie cos spodoba czy nie, nie masz orawa nikogo obrażać. Zadna dobra zmiana nie zaczyna się od emocjonalnego linczu. Czesto otyle sa osoby, ktore maja zla relacje z jedzeniem i same z siebie musza po prostu odczuwac potrzebe zmiany. Niektorzy jej nie czuja i maja do tego prawo. Swiat wyglada tak, ze
@Waleentynka: mam prawo obrażać bo jako pracujący mężczyzna płacę ogromne podatki sponsorując leczenie grubasom, nałogowym palaczom i alkoholikom.
Państwo nic mi nie dało, a muszę sponsorować 500 plusy i bezrobotne karynki, które się zapuszczają.
Siedzę na przymusowej kwarantannie 17 dni zamiast pracować, a w wolnym czasie zawsze aktywnie spędzałem czas. Teraz nie mogę wyjść nawet pobiegać do lasu.
W Japonii ludzie pracują statystycznie mniej godzin niż w Polsce, więc nie pierdziel
@StaraZielonka2: No i po co Japonii największy % bezproduktywnych emerytów na utrzymaniu państwa i młodych? O wiele lepszą strategią jest maksymalna eksploatacja siły roboczej w wieku w którym się nadaje do pracy i jak najszybsza utylizacja gdy przestaje być zdolna do pracy. Japonia to przeszłość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: Moze chodzi o to ze ekshibicjonizm to nadal ekshibicjonizm, a jeśli ktoś wstawia na forum swoje dupsko, nieważne czy ulane czy zgrabne, to ma zaburzone pojęcia prywatności, intymności i ogolnie poczucie smaku i jakiejś elementarnej przyzwoitości. Jeszcze #!$%@? jakoś zrozumiałbym anonimowo, ale to...