Wpis z mikrobloga

Paczka odebrana w niedzielę wieczorem, niemniej następnego dnia czekał mnie ważny egzamin i teraz czas na spóźnioną relację. Wielkie podziękowania dla mojego Wykopowego Mikołaja, który pozostał anonimowy. Zawartość przesyłki trafiona w stu procentach, a podczas czytania listu uśmiech nie schodził mi z twarzy ;) Żartuję - znalazłem Twój sprytnie schowany podpis, @Dewinksis_Bonar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Książka według opisu przedstawia się bardzo interesująco, będzie czytane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muzyczny akcent w połączeniu z Led Zeppelin - miodzio! Nie mogłeś lepiej wybrać! Pięknie dziękuję za przybliżenie "skrawka Belgii" - aczkolwiek czekolada po zrobieniu zdjęcia magicznie się zdematerializowała... Chimay na razie trafił do piwniczki, ale ciemny belgian ale świetnie komponuje się z zimnymi zimowymi wieczorami (karty Cluedo pasują tu jak ulał!), więc długo tam nie zagości. Futrzaki również niezmiernie zadowolone, a często są wybredne i niełatwo wkupić się w ich łaski ;)

Jeszcze raz dziękuję, mam nadzieję, że również będziesz zadowolony ze swojej paczki. Wesołych świąt i zdecydowanie łaskawszego nowego roku!

#pokapake #wykopaka
Pobierz
źródło: comment_1608156692sCY2usMsA0FoXrsaCZnBeG.jpg
  • 8
@unconventional: To wielka ulga:) Miałem obawy czy dobrze trafię, każdą rzecz oglądałem kilka razy, ale jak się podoba to mogę spać spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem ciekawy czy znajdziesz podpis, jednak zwróciłeś uwagę (i nawet był czytelny:)
Dodatkowo jak koty zadowolone to już mogę spać spokojne, to jednak zawsze najbardziej wymagający krytycy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam i jeszcze raz Wesołych, spokojnych