Wpis z mikrobloga

Zabije was za ten tag, patrzcie do czego mnie doprowadziliscie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Duplo dla córki na zapas jak podrośnie a creator dla żony i trochę siebie (żona nie ma doświadczenia z LEGO, będzie super). Super uczucie kupić znowu LEGO w wieku prawie starczym (xD). Trzymajcie kciuki żeby córce się spodobało w przyszłości LEGO i żonie w ten weekend, bo inaczej mnie zabije. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak ktoś się waha to nie odmawiajcie sobie (òóˇ)



#lego #duplo
N.....n - Zabije was za ten tag, patrzcie do czego mnie doprowadziliscie ( ͡º ͜ʖ͡º)

...

źródło: comment_1608145583hZkjCoW3lhpmsmFynfROBq.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

al.to jednak zmieścił tego creators do paczkomatu


@Niedzwiedzmin: jak oni to k---a mać zrobili? Przecież wymiar samego zestawu (bez dodatkowego kartonu ochronnego) jest większy niż gabaryt C w paczkomacie O_o
Z paczkomatu odbierałeś, czy od Sashy z busa koło paczkomatu?
  • Odpowiedz
Trzymajcie kciuki żeby córce się spodobało w przyszłości LEGO


@Niedzwiedzmin: gówniak brata swoim Duplo się już bawi. A jeszcze jej trochę do 1.5 roku brakuje. Klocki też za duże są, żeby je połknęła, więc jak coś to dawaj śmiało nawet przed tym "proponowanym" wiekiem z pudełka
  • Odpowiedz
Z paczkomatu, nawet nie był wcisnięty jakoś na chama, z 0,5-1cm luzu był, i to w kartonie jeszcze XD


@Niedzwiedzmin: hmmm słyszałem o takich przypadkach, że w niektórych paczkomatach są skrytki, które są nawet większe niż ten standardowy gabaryt C. Ja takiego nie widziałem jeszcze na oczy, ale nie twierdzę, że takich nie ma. Może miałeś farta i wcisnęli Ci właśnie w taką większą skrytkę? Albo może wymiary źle na
  • Odpowiedz