Wpis z mikrobloga

@jawor2201 u mnie również jest problem, ale bardzo mało słyszalny. Czy u Ciebie występowało to cały czas, czy tylko podczas grania? U mnie w głównym menu była absolutna cisza, natomiast podczas odpalenia gry coś tam zaczynało bzyczec.

Nie mniej jednak już wczoraj napisałem do supportu PlayStation Polska i czekam na odpowiedz.

Ty do kogo pisałeś?
@gawix w menu praktycznie nie bylo słychać nic ale w grach w zależności od wyświetlanego obrazu było słychać cewki co mocno mnie denerwowało. Wiatrak podczaszy grania też był słyszalny ale był do zniesienia.
Najpierw dzownilem na infolinię supportu ale po wpłynięciu zgłoszenia się nie odzywali, więc od razu wyslalem maila z materiałem video jak pracuje konsola i dostałem odpowiedź na drugi dzień. Potem zeby zaaranżować wysyłkę konsoli do serwisu musiałem dzwonić dwa
@jawor2201 ja konsole mam od wczoraj, ale po godzinie grania odrazu wysłałem zgłoszenie na polski support z załączonym filmikiem. Spróbuję jutro jeszcze zadzwonic i zapytać co oni na to. U mnie podczas gry jest to mało słyszalne, ale jednak. W innym temacie już o tym pisałem. Uważam że tylko wiatrak powinien być słyszalny.
@gawix: Przecież to jest konsola ona nie bedzie nieslyszalna... ja mam lapka gamingowego i podkladke chlodzaca i oprocz wiatraka i w jednym i drugim slychac brzyczenie (duzo gorsze niz w ps5)
@d3cybelek oczywiście, wręcz wiatrak musi pracować i jakiś dźwięk z siebie wydobywam. Natomiast jakieś nieznane bzyczenie, które słychać wraz z uruchomieniem gry jest jak dla mnie nieprawidłowym zjawiskiem. Z ciekawości trochę poczytałem w necie i popatrzyłem na jutub, bardzo dużo ludzi ma tą przypadłość.
@d3cybelek nie, wszystko z dysku. Zaczynam od Ps Collection, bo God of War nie grałem na PS4. Ale nawet przy zwykłym Astro dźwięk wydobywa się z konsoli
@gawix: problemem tej konsoli jest niestety wada fabryczna, pomiedzy napedem a chlodzeniem nie ma zadnej izolacji i jak naped chodzi to przy wibrowaniu uderza w chlodzenie i powstaje takie wlasnie bzyczenie i odwrotnie, mowil o tym gosciu na rozkladaniu konsoli do 0 xd
Tez u mnie konsola jest slyszalna ale bez przeady, dzwiek chociazby na 10% i jest elegancko
@d3cybelek u mnie również tak samo, ale jestem zdania że tego być nie powinno. Poczekam na odpowiedź supportu i ich propozycje, napisałem wczoraj i czekam. W międzyczasie lecę z GOW i bawię się świetnie
@d3cybelek może i racja. Ktoś mi pisał że istnieje spore prawdopodobieństwo że ten dzwiek minie bądź ustanie. Nie istotne, wolę pograć i się cieszyć ps5