Wpis z mikrobloga

@Shade_ sam cpalem i znam cpunow na wylot :) i ogolnie kazdy ma gruby problem ze soba - jedni wiekszy typu leca na dno, inni sa tylko oglupieni. Jeszcze inni zachowuja pozory normalnego zycia ale tak na prawde to ruina. W swojej karierze cpuna zdazylem takich osob poznac ok. 100-150. I nie widzialem jeszcze wyjatku od tej sytuacji.

Ale pewnie uwazasz ze z toba jest wszystko ok ! Ty akurat jestes
  • Odpowiedz
@Shade_: nie jaraj, waporyzuj! Smak i działanie nieporównywalnie lepsze 1000x razy :) kto spróbuje ten już nigdy nie zjara gibona. Jak uprawiasz sport to wydolność też mega skacze do góry, polecam. Na black friday zafundowałem sobie drugi waporyzator w życiu - davinci iq2, kocur w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Lamborghini_hc4l: "vapo bez startu do zwykłego palenia" zależy jak na to spojrzeć. Nie masz efektu otumanienia to na pewno. Jarałem wiadra dzień w dzień przez rok, gibony z tytexem więc mam porównanie. Ogólnie jaram ponad 13 lat i stwierdziłem, że jednak zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Otumanienie pochodzi z substancji smolistych, które wdychasz. W vapo poziom #!$%@? regulujesz temperaturą :) są nawet do tego odpowiednie tabelki, jakie związki w jakiej
  • Odpowiedz