Wpis z mikrobloga

@vasjabajc: mozna i majac wiecej. Koszt zalezy od typu, np. Metalowe zamki, ceramiczne, wewnętrzny (przyklejony od wewnętrzny, drozszy ale podobno szybciej dziala). Samo planowanie leczenia(czyli zdjęcia, skan 3d, pantomogram) moze i z tysiaka kosztować. Aparat i zalozenie pewnie od 2k. Zalezy czy oba łuki czy jeden - zazwyczaj dwa, ale montuja najpierw jeden. Z 5 tysi mysle najmarniej przez 2 lata. A pewnie z 7, 10.
  • Odpowiedz
@vasjabajc: Jeśli mogę Ci coś doradzić - założenie aparatu to była moja najlepsza decyzja w życiu. Samoocena, relacje, pewność siebie, no kosmos. Jeśli masz duża wadę i czujesz się z tym niekomfortowo to umów się na wizytę u ortodonty. Dowiesz się co i jak oraz ile będzie kosztowało. Może okaże się, że wymagany będzie tylko jeden łuk, a drugi zrobi się wkładką. Nawet jeśli się nie zdecydujesz, to będziesz miał
  • Odpowiedz
@elderflower: Kurde, wszedłem tutaj właśnie z taką myślą, czy warto, czy się opłaca i trafiłem na taki komentarz. Dzięki, bo w sumie mam spore kompleksy co do swoich zębów i już się do tego przymierzałem, ale teraz już wiem, że to zrobię.
  • Odpowiedz