Wpis z mikrobloga

nie jestem anty szczepionkowcem jestem przeciwko braniu szczepionki która może wyrządzić więcej szkód niż sam wirus


@kaczor2010: dlaczego zakladasz ze wirus wyrzadzi mniej szkód? Przecież nie był badany latami bo o jego istneniu dowiedziano sie w tym roku wiec nie sa znane dlugofalowe skutki infekcji.
  • Odpowiedz
chciałbym zauważyć że skutki brania szczepionki też xd


@kaczor2010: No właśnie o tym piszę. Nie ma wieloletnich badań ani tej szczepionki (choć ta klasa szczepionek jest badana od około dekady), ani tego wirusa. Jednak najwyraźniej wolisz przyjąć jego kompletny zdolny do replikacji kod genetyczny wirusa zamiast fragmentu dot. samych białek na kolcach.

a wirusy zazwyczaj nie maja długofalowych powikłań


Doprawy? Polio? Zespół porażenny po 25-30 latach od przebytej choroby. To
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniac777: Nie ma co dyskutować z brakiem wiedzy. Ty wiesz ja wiem, nic z tym nie zrobimy. Najprostsza droga to dać opinie na dany temat po przeczytaniu kilku postów na wypoku, wtedy twoja wiedza na dany temat wchodzi z poziomu"experta" na "wypok experta". W takiej sytuacji nikogo nie obchodzą ani badania, a nie dowody.
  • Odpowiedz
@kaczor2010: określ co oznacza "normalnie funkcjonować". Napisałeś, że aktualnie umiera więcej, a miało to związek ze zmniejszoną wydolnością służby zdrowia, na którą znów miała wpływ epidemia.
  • Odpowiedz