Wpis z mikrobloga

@wfd: raczej normalna sprawa, na hura w takich firmach się nie zatrudnia ludzi, proces trwa długo więc pewnie po kranczu odpłynęło trochę zmęczonych ludzi i teraz zatrudniają
  • Odpowiedz
Czyli płacą 7,5k a 7,5k kosztuje wpis do cv?


@wfd: no z tego co opowiadają byli pracownicy to mniej więcej tak wygląda xD

- rotacja, rotacja i jeszcze raz rotacja
Dlaczego taka duża rotacja? Bo to znana firma i każdy chce pracować za wpis do CV. Jak chcesz podwyżkę to cóż, jest 10 innych na twoje miejsce za mniejszą stawkę

- każdy chce pracować
Czyli możemy obciąć stawki do 0,5-0,75 stawki
  • Odpowiedz
Po ostatnim crapie raczej nie przyznawałbym się w CV do pracowania tam xD


@frex: pewnie masz bogatsze portfolio, po maturze to prosto do Google pójdziesz XD
  • Odpowiedz
Po ostatnim crapie raczej nie przyznawałbym się w CV do pracowania tam xD


@frex: Niestety to działa tak, że poniekąd liczy się rozpoznawalność firmy xD

EA jest znana z bycia maszynką do pieniędzy i wysrywaniu miliona DLCków, chyba była uznana za najgorszą firmę 2018 czy tam 2019, wygrała z Bank Of America. A pomimo tego, wpis w CV z pracą dla EA dużo daje.

Wizerunek to coś o czym duża ilość
  • Odpowiedz
@niochland: Ja nigdy nie patrzyłam na prestiż tylko na to czy w danej firmie bede sie rozwijać i czy projekt ciekawy oraz jak jest projekt zarządzany oraz atmosfera. Chociaż zazwyczaj o szczegółach dowiaduje sie człowiek jak już jest pracownikiem. Nigdy nie patrzę na słynne spółki czy firmy bo można sie rozczarować :)
  • Odpowiedz
Ja nigdy nie patrzyłam na prestiż


@calka-rekurencyjna: Ty nie patrzyłaś, ja akurat jestem z serii tych, co patrzyli. Nie jest to absolutnie nic złego (według mnie)
Oczywiście nie był to pierwszy powód wyboru firmy, ale no z tego co zauważyłem to hmm... Przydało mi się xD
Po studiach szukałem chyba rok pracy kiedy znajomi już dawno pracowali, ale jak się dostałem to od razu na staż do Templetona, a potem tylko
  • Odpowiedz