Wpis z mikrobloga

5/???

Dzisiaj spotkałem starszego Pana, pod biedronką, podjechał sobie autkiem i zgarnął całe pieczywko - mówił że tym krowe dokarmia. Ogólnie fajny prezent świąteczny, bo mam zapas awokado na kilka dni ^^
Mandarynek to aż 6 kilo, także będą żarte moczno. Możliwe że jutro zrobie jeszcze wypad, bo będe w koncu wino spuszcał z butli, to od razu nowe nastawie, ale do tego wiecej owoców sie przyda

6kg mandarynek - 4zł/kg = 24zł
4 paczki awokado - 20zł/kg - 20 zł (musiałem 3 sztuki wyrzucic, bo były wręcz czarne i miekkie za bardzo)
2 ananasy = 10 zł
kg bananów = 3 zł
pieczywko = 10 zł
brokuły i kalafior = 6 zł
mangoooo X2 = 6 zł
winogrona = 5 zł
pietruszka = bezcenne bo poleci chyba do wykopaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem: 84 zł

Od początku tagu:215.5zł + 84 = 299,5 zł ʕʔ

#freeganizm
#rybosmieci
Jednorybek - 5/???

Dzisiaj spotkałem starszego Pana, pod biedronką, podjechał sobi...

źródło: comment_1608075395yWXLoFcMK9mUvbcNgN3qtq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jednorybek: czy to jest Biedra wolnostojąca, w osobnym budynku? Obczajałem trochę Biedronek "miejskich", takich w parterze budynków, i wszystkie mają źródełka darmowych owoców gdzieś poukrywane...
  • Odpowiedz
@niezwornowazony: soków jako takich nie używam więc też nie robie, jak sok już wycisnę to zwykle kończy w butli.

Chyba że soki do picia, to jak znajdę Jarmuz czy inne to robir soczki. Ale tak to wszystko jest jedzone normalnie.
Z Awokado i salaty można zrobić mega sałatkę na sniedanie.

@smyl: to jest biedronka na zadupiu, jako całkowicie osobny budynek. W mirjskich też byłem, to 3 nir mają
  • Odpowiedz