Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tajgeree17: to ja Ci nie powiem jako młody szczyl za którym razem zdałem, bo nie było to nawet za 3 xDD
Może dlatego nie kupiłem sobie też bmw na start :(
Głowa do góry, będzie dobrze A bez prawka w tych czasach to jak bez ręki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tajgeree17: spokojnie na łuku, ja z tego co pamiętam to strasznie drzala mi noga ze stresu, jak jest to problem sprawy takiej, ze nie wychodzi Ci to, bo na jazdach robiłeś to 2-3razy to telefon w łapę i dzwon do innej szkoły, ze chciałbyś nauczyć się łuku i elementów na placu manewrowym. Będzie dobrze :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tajgeree17: dużo spokoju, tylko to może uspokoić, nie myśl o oblaniu, tylko pozytywnie o tym, ze dasz radę, każdy jest człowiekiem. Spokojnie i po malu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tajgeree17: Też tak miałem za 1 razem, za drugim już na mieście oblałem, musisz na spokojnie łuk zrobić i wtedy dasz radę. Najgorsze jest to, że wsiadasz do samochodu w którym nie ogarniasz czułości pedałów i już musisz precyzyjnie na łuku jechać.
  • Odpowiedz
@Tajgeree17 ja tak samo na jazdach instruktor gada że jeżdżę zajebiście jak na naukę jazdy a przychodzi egzamin to się #!$%@? gdzieś na mieście i czekam kolejne 2 tygodnie na następną próbę
  • Odpowiedz