Wpis z mikrobloga

  • 110
Najszybszy sposób na kasę.
Jedziecie do misji 'Kto wie, co może się tu kryć?', która znajduje się na poniższym screenie - dolny lewy róg Rancho Coronado. Zabijacie na pustyni 7 żołnierzy Militechu i zabieracie ze sobą znajdujący się tam obraz warty 4000€$. Sprzedajecie go za 4k, a następnie wykupujecie za 5€$ i znowu sprzedajecie za 4000. Sposób z puszkami się chowa xD
#cyberpunk2077
NieR - Najszybszy sposób na kasę. 
Jedziecie do misji 'Kto wie, co może się tu kryć?'...

źródło: comment_1608063020gyd1uBAcx4AaZkzcSx4K3c.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@NieR: ja #!$%@? to działa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@NieR: Jedynym problemem jest ograniczony fundusz sprzedawców czy skrytek... no ale wystarczy przeczekać 24h i zasoby się odnawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NieR: sposób z puszkami polega na mechanice gry, to tutaj to po prostu błąd. No ale nie ukrywam jest bardziej wydajny. Nie napisałeś, że trzeba walizkę otworzyć i odszyfrować
  • Odpowiedz
@zordziu: w tej pierwszej wsi mogłeś znakami zrzucić ul i potem go turlać do kowala XD
Ul zabijał kowala, zbierałeś loot, medytacja na kilka godzin i kowal był nowy i znowu umierał i mogłeś to robić tak długo aż ci się nie znudzi lub nie #!$%@? gry XD bo ciała ciągle rosły
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@janushek: o #!$%@?. A ja mody na większe stawki w gwincie instalowałem bo potrzebowałem siana na dwimeryt na wszystkie wiedźmińskie sety. xD
  • Odpowiedz
@zordziu: no na pewno mod był szybszy, czasami gdy ul był w złym miejscu to atakował również gracza i nie dało się wejść w interakcję z lootem ale dalej to mój ulubiony glitch zaraz obok tego z początkowej wersji No Man's Sky gdzie ekwipunek gracza sam się duplikował po zabiciu xd
  • Odpowiedz