Wpis z mikrobloga

#programista15k #praca #krakow #nodejs #javascript #react

Hej,
Firma w której pracuje (Kraków, zakłady bukmacherskie) poszukuje Frontend Developerów, praca głownie w React i NodeJS.
Rekrutacja składa się z 3 etapów najpierw krótka (15 min) rozmowa HR'owa o oczekiwaniach finansowych i przedstawieniu firmy, potem 30 minut call który sprawdza czy kandydat zna się jakkolwiek na JS i potem 1h technicznej rozmowy.

Widełki zależnie od rezultatu rozmowy ale dla seniora myślę że około 17k brutto na UoP jest realne jak się wypadnie troche ponad średnio na rozmowie (na b2b pewnie coś koło 20k), dla regulara obstawiam że 12-14k może być realne.

Z zalet mogę powiedzieć że praca w anglojęzycznym środowisku, najnowsze technologie, AWS, duża autonomia i troche czasu wolnego, dostęp do safari books i acloud.guru (bardzo dobre kursy z AWS), 1k budżetu szkoleniowego rocznie. Biuro przy rondzie grzegórzeckim w biurze bilard / konsola / piłkarzyki / codzienne owoce / itd (oczywiście po pandemii). Na razie do marca praca full remote.

Aplikacja przeze mnie przyspieszy i ułatwi troche proces, więcej bardzo chętnie opowiem na priv.
  • 20
@sokytsinolop: co z tym jest nie tak?
@foreveralone: wszystko spoko, stawki troche w góre, troche starych rozwiązań zaorane, dużo rzeczy w AWS ale to zależy od channelu
@sztandar: referala dostaje się po przejsciu przez kandydata okresu próbnego, i tym referalem dzielę się 50/50. Aktualnie trwa konkurs za polecenie dobrego kandydata dostaje się voucher a ja chce kupić CP. Postanowiłem więc sprawdzić czy na wykopie da się znaleźć coś wartego
@krabar: może nie jest to dużo ale nie jest też mało, można powiedzieć że średnio

Tak z ciekawości ile masz w obecnej firmie lub ile jest według ciebie ok ?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzys1u: nie jestem programistą frontend, za to sam polecam ludzi i zapytałem z ciekawości czy się nie boisz bo ja się boje i do tej pory się nigdy na to nie zdecydowałem. Ani cię nie atakuję ani nie pisze głupich tekstów, a widzę że z @kam15 robicie ze mnie jakiegoś agresora

Fajnie że wykop to taki sirius biznes i fajnie że można tu się czegoś dowiedzieć. Powodzenia w szukaniu
@powaznyczlowiek: to ze kogoś polecam znaczy tyle że ręcze firmie że nie straci czasu na sprawdzenie tej osoby i że może ona dać firmie wartość, to jestem w stanie spradzić, nie jestem w stanie sprawdzić czy ktoś nie odwali czegoś za 3 miesiace albo pół roku ale tego nie jestem w stanie zagwarantować nawet jeśli kogoś dobrze znam