Wpis z mikrobloga

Jeśli szukacie dobrego biura podróży to polecam @perkaman , bo w ciągu kilku chwil zabrał mnie w podróż ze Śląska aż do kosmosu i z powrotem! No takiej #wykopaka to się nie spodziewałam. Podróż zaczęliśmy od kawowych kopalnioków oraz ręcznie robionych pierniczków prosto ze Śląska!
Kolejnym punktem wycieczki były tematy kuchenne, czyli mata do pieczenia, co się pięknie składa, bo na dniach planuję robić pierogi oraz różne świąteczne wypieki, więc będzie jak znalazł! Jak święta to zapach cynamonu. Mój Mikołaj zadbał też o to, by ten piękny aromat towarzyszył mi podczas świąt i kolejnym punktem wycieczki są świeczki, w tym jedna idealna na święta - właśnie cynamonowa ()
A czy widzieliście, kto tam fruwa? Kosmonauta! Będzie mi towarzyszył podczas zapisywania celów oraz planów na przyszłość w tym cudownym notesie!
Teraz przyszła pora na cel naszej podróży - książka o kosmosie, której jestem bardzo ciekawa i już nie mogę doczekać się świąt, kiedy będę mogła ją przeczytać przy choince i gorącej herbatce oraz w cieplutkich, świątecznych skarpetach, które są ostatnim punktem na trasie naszej wycieczki.
Tym oto sposobem wróciliśmy na Ziemię, choć przyznam, że na razie to jeszcze fruwam wysoko w obłokach, bo jestem bardzo zadowolona i zaskoczona, jak mocno paczka trafia w moje potrzeby i gust. Do tego wszystkiego zapakowana była tak, by minimalizować ilość plastiku, a to bardzo doceniam i szanuję. Tak więc oto moje #pokapake. Jeszcze raz dziękuję Ci @perkaman za cudowną paczkę i wspaniały list. Dziękuję również Kasi, która była pomocnikiem Mikołaja <3
Pobierz trusru - Jeśli szukacie dobrego biura podróży to polecam @perkaman , bo w ciągu kilku...
źródło: comment_1608055059RpttdsKgrWDUM8TKbR2wou.jpg
  • 5