Wpis z mikrobloga

Często widzę, jak ktoś wspomina czasy, gdy internet opiera się o fora internetowe. Połączone jest to zwykle z nostalgicznym wzdychaniem, że kiedyś było lepiej, a teraz tylko jakieś gnwo grupy na FB, chlip, chlip. No to patrzcie na to:

Kupiłem oczyszczacz powietrza z Xiaomi. Natrafiłem na problem, którego nie umiałem rozwiązać. Znalazłem polskie forum tematyczne. Założyłem temat w dziale "aplikacje -> problemy techniczne", grzecznie przywitałem się, opisałem problem, zasygnalizowałem wcześniejsze wyszukiwania, napisałem że podane rozwiązania nie działają w moim przypadku, zadałem parę pytań i poprosiłem o pomoc. Efekt? Picrel.

Rzeczywiście, zajebiste były te fora... ()

#forum #gimbynieznajo #kiedystobylo #xiaomi #moderacjacontent #moderacja #pomocy

Gregor - Często widzę, jak ktoś wspomina czasy, gdy internet opiera się o fora intern...

źródło: comment_1608035183FZpkIdD42e32EPBWZtG2hm.jpg

Pobierz
  • 6
@Gregor: były zajebiste. Nie zmienia tego faktu to, że tu mod jest dzbanem, bo temat powinien po prostu zamknąć (nie usuwać) pozostawiając link do wcześniej zadanego tego samego pytania, albo po prostu złączyć wątki.

No ale moderować trzeba umieć, to nie tylko walenie userów po łbach. Za moich admińskich czasów taki mod by dostał po uszach.