Wpis z mikrobloga

Dla tych co bronią CDPR nie zapomnijcie o jednym - łatwiej jest przeprosić niż zapytać o zgodę.

Tą zasadą jak widać kierował się CDPR. Całkowicie świadomie nie dali żadnym recenzentom wersji PS4/ XO bo wiedzieli, że są one niegrywalne. Z całą świadomością sami nie pokazywali żadnych gameplayów z tych konsol. Wręcz przeciwnie pisali, że gra działa zaskakująco dobrze na starych konsolach.

Ja rozumiem, że dla tych co ich bronią sytuacją w pełni akceptowalną jest to, że złodziej zabiera wam 500 zł i dopiero złapany na gorącym uczynku przez policjanta przeprasza, oddaje 500 zł i mówi, że myślał, iż te pieniądze są wam niepotrzebne. Niestety dla normalnych ludzi nie jest to akceptowalne i oczywiście skrucha zmniejsza winę CDPR co nie zmienia faktu, że dalej powinni oni być krytykowani za to co zrobili, a nie jak to robią niektórzy, uznać ich za "całkowicie rozgrzeszonych".
#cyberpunk2077
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xoltron mnie najbardziej bawia ci którzy piszą że gra jest super, bo wszystkie błędy przecież poprawią. To tak jakbym kupil nowe auto które nie działa i nie można nim normalnie jeździc, ale producent by powiedzial nie martw się, za pare miesięcy przecież naprawimy i będzie jak trzeba.
  • Odpowiedz
Brakuje w tym wątku postaci idioty, który kupuje kota w worku, żeby postać w grę w pierwszym dniu po premierze. Ja grę kupię. Ale poczekam kilka tygodni do wyjścia wszystkich łat, bo to że będą wydane to jest pewne.
  • Odpowiedz
  • 180
@Xoltron Sytuacja z wersjami na konsole jest nie do obrony. Trzeba też zapytać Sony i MS jakim cudem certyfikowało tą grę na swoje urządzenia. Na ch@j zamknięty ekosystem konsoli i certyfikacja gry jeśli chce się ją wydać na urządzeniu skoro tak to wygląda.
  • Odpowiedz
  • 7
@Xoltron mnie najbardziej bawia ci którzy piszą że gra jest super, bo wszystkie błędy przecież poprawią. To tak jakbym kupil nowe auto które nie działa i nie można nim normalnie jeździc, ale producent by powiedzial nie martw się, za pare miesięcy przecież naprawimy i będzie jak trzeba.


@Ziutek_Grabaz Bo generalnie gra jest cudna. Tylko te glicze graficzne bolą to fakt.
A wersja na konsoli to oddzielny dramat.
  • Odpowiedz
@Variv nie jest cudna bo poza masą błędów, nie ma ai, nie ma prawie żadnych aktywności i świat nie jest interaktywny. A wersja na konsole to ten sam temat bo to są dedykowane urządzenia dla tej gry.
  • Odpowiedz
  • 10
@Variv nie jest cudna bo poza masą błędów, nie ma ai, nie ma prawie żadnych aktywności i świat nie jest interaktywny. A wersja na konsole to ten sam temat bo to są dedykowane urządzenia dla tej gry.


@Ziutek_Grabaz Grałeś w to? Na c--j mi AI w grze fabularnej. Zadania, klimat, nawet gameplay są świetne. Głupiej policji mogłoby nawet nie byc i gra by nic nie straciła.
  • Odpowiedz
@Variv: gralem, daje 6.5 max.
mhm i dlatego właśnie że nic nie jest potrzebne w "grze fabularnej" gra ma średnią ocenę 4.6 proponuje oglądać filmy skoro nie potrzebujesz grać w grę
  • Odpowiedz
  • 8
@Variv: gralem, daje 6.5 max.

mhm i dlatego właśnie że nic nie jest potrzebne w "grze fabularnej" gra ma średnią ocenę 4.6 proponuje oglądać filmy skoro nie potrzebujesz grać w grę

@Ziutek_Grabaz xD przecież gameplay jest bardzo dobry. Jest tu dużo gry w grze. Nawet strzelanie jest bardziej satysfakcjonujące niż się spodziewałem.
  • Odpowiedz
@Variv: xddd
Juz to pisalem. Wyznawcy cd pr sa bardziej fanatyczni od najbardziej zindoktrynowanych moherow xD
Nie potrzebuja gry w grze, bo fabula i cyk ocenka 10/10.
I juz notabene sama fabula d--y urywa.
  • Odpowiedz
@Xoltron: dokładnie, moj kolega tylko mowi no przeprosili to mozna zamknac sprawe i zaraz spatchuja i bedzie git xd a to ze z pelna swiadomoscia oszukano i de facto okrqdziono tysiace ludzi to tam chuuuuu j xd podwojne standardy i cdpr jako to dobre korpo wsrod gowna jak widac dalej sie utrzymuje
  • Odpowiedz
@Xoltron: Wytłumacz to ludziom, skoro mają tendencje do bronienia czegoś nawet gdy to absurdalne. Ot mniejszości etniczne albo kobiety czego nie zrobią to jest ok i wina każdego tylko nie ich
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: gra jest super skoro cały czas w nią gram, a sporo błędów poprawili w day 2 patchu, wczoraj np. już tylko raz V mi na motorze czasem się glitchowała. Nie są to bugi przeszkadzające w rozgrywce jakoś szczególnie.
  • Odpowiedz
Na ch@j zamknięty ekosystem konsoli i certyfikacja gry jeśli chce się ją wydać na urządzeniu skoro tak to wygląda.


@Variv: no to konsolowcy maja odpowiedź ile warta jest ich certyfikacja, jak jest hype to wszystko przejdzie, nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek
  • Odpowiedz
@atari666 mialem kupić nawet w tym roku, ale gdy w salonie typ powiedział, że obecnie nie ma żadnego auta które spełnia moje wymagania, ale może mi pokazać takie, które ktoś już kupił to wyszedłem i w salonie obok wziąłem Citroena.
  • Odpowiedz