Wpis z mikrobloga

Te wszystkie recenzje specjalistów, to dla mnie jakaś kpina. Takie days gone zostało ocenione że średnią 7.2 a najniższa ocena 3/10.Człowiek czyta i myśli, aha goowno, szkoda czasu i hajsu, odgrywa przeszło rok po premierze i stwierdza, że zajebista gra minimum 9/10 i szkoda, że dopiero teraz ją odgrywa. Cyberpunk że średnią 9/10 od znaffców okazuje się grą max 7/10, pomijając wtopę z konsolami. Tak wiem, że days gone jest exem na ps4 jednak nie mogę pojąć jak można tak zgnoić dobrą grę a bublowi wciskać na siłę same 9 i 10.Po co są Ci recenzenci, skoro niby mówią, że to jest grą która nie oderwane cię od ekranu na długie godziny a okazuje się odwrotnie.Trzeba ich słowa brać naopak jak Sasina.
#cyberpunk2077 #daysgone #gry
  • 14
  • Odpowiedz
@Aquamen: bez jaj, Days Gone to odkrycie roku dla mnie. Chociaż trzeba przyznać, że było po wielu patchach jak zagrałem, więc nie wiem, jak na początku to wyglądało. Ale w grze znalazły się naprawdę nowatorskie pomysły, jak symulacja hordy zombie w czasie rzeczywistym. Można nawet napuścić hordę na obóz wrogów i obserwować spontaniczną, nie reżyserowaną rozwałkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aquamen: days gone to taki grindownik jeździsz po mapie i robisz aktywnosci po kolei, w dodatku ciagle czegos brakuje nie zasluguje na lepsza ocenie
  • Odpowiedz
Days gone było świetne. Gugiel zresztą podpowiada ze „podobało się 93% użytkowników”. Recenzenci to pocisneli chyba tylko dlatego ze zrobiło to nieduże studio
  • Odpowiedz
@Aquamen:
Days Gone i HZD oberwało od recenzentów modą na #!$%@? open worldów

Powstało tego trochę na różnych platformach i się redaktorkom przejadło, tu Assassiny, tu farcry a jeszcze Days i Horizon na dokładkę.
Autentyk bodajże z eurogamera było że jako zarzut coś w stylu och nie kolejny open
  • Odpowiedz