Wpis z mikrobloga

@bartexx96: Nawet gdyby nie nakręcali, to to i tak nie zmienia faktu, że bocian mu zwyczajnie tę walkę obiecał. Była słowna umowa na Fame MMA 5, że jak Polak da rewanż Farmazoniarzowi, to dostanie rewanż od bociana. Wiewiór dopiero na Fame MMA 7 wyskoczył, że chce pas 77, więc musi poczekać... zresztą i tak miał jakąś tam kontuzję.

Walka bociana z Wiewiórem byłaby dobra na Fame 10, gorzej tylko jak na
@zadymiarze: aaa oki.

Bo generalnie zauważyłem że wiele osób jest tutaj za tym, że Bocian ma zawalczyć najpierw z Wiewiórem (a Polak ma się walić na pysk), mimo że Polakowi Bocian obiecał rewanż już na piątce ¯\_(ツ)_/¯

W sumie masz rację, Wiewiór powinien podczepić się teraz pod ich "spine", może zyska pare follow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W walce Polak - Malczyński nie ma NIC ciekawego


@barti69: O tym już zdecydują włodarze, badając zachowanie fanów. Polak i Malczyński swoich fanów mają (którzy w ilości biją na głowę fanów Wiewióra). To Ci fani zdecydują, w której walce nie ma "NIC ciekawego", nawet jeżeli ich decyzja nam się nie spodoba ;)
@Back_Space: No tak :) Tylko napisałem to w kontekście, że obiecanki Malczyńskiego nie mają żadnego znaczenia. Dostanie tego, z którym walka się najlepiej sprzeda, a nie któremu obiecał. Może będzie to ktoś jeszcze inny. Oby, bo te same mordy już się nudzą.
@barti69: Ale Najman zaplanował to gówno już PRZED walką. On nie uciekł od walki spontanicznie, z tego powodu że przegrywał. Nawet gdyby wygrywał, to by to zrobił - bo zaplanował to od początku.

Przecież Kasjo mu nie zdążył nic zrobić, by Najman zdał sobie sprawę, że przegrywa. Gdyby tak było jak piszesz, to by Najman poczekał z obaleniem przynajmniej do drugiej rundy (wtedy by wiedział czy wygrywa czy przegrywa walkę). Ale
smutne to co piszesz


@anheli: Prawda w większości przypadków jest smutna, więc zgadzam się.

Najman był zamknięty. Jakby nie sfaulował poleciałby duży grad ciosów przy samych linach


@anheli: Nigdzie temu nie zaprzeczyłem. Co więcej to co napisałeś, również nie przeczy temu co napisałem.