Wpis z mikrobloga

@SeekSouls: ezgemplarz z października (data produkcji na pudełku) miał problemy z czujnikami (przestawały działać) i z informacją o poziomie baterii na ekranie LCD. Dodałem zgłoszenie, wysłałem zegarek do UK (~66 zł DPD (nie patrzyłem czy jest gdzieś taniej). Po ok tygodniu dostałem nowy (produkcja listopad) i jak na razie jest ok (od grudnia go używam).

Samo zgłoszenie serwisowe, proste i bezproblemowe. Po dodaniu zgłoszenia poinformowali, gdzie odesłać zegarek i, że zwrócą
@SeekSouls jeszcze nie patrzyłem na filmik. Ale tak się zastanawiam nad funkcjonalnością esima. Do czego mógłbym to wykorzystać? Rzadko mi się zdarza, że jestem bez telefonu. Nie czuję jakoś tego, ale może o czymś nie wiem.
@SeekSouls ja z dwóch korzystałem jeden przy logowaniu dostałem drugi z neta albo za zapisanie do newsletter (nie pamiętam już). Chyba z 30 € mniej zarobiłem zapłaciłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emitar: Czyli jeden za założenie konta a ten drugi możesz podać? :)
Co do eSim. Ja bardzo dużo korzystam z tel i czasem się łapie na tym ze bateria mi pada w środku dnia bo np nie miałem kiedy naładować. I taki zegarek mimo iż wiem ze tylko glosnik to ratuje dupe. I w sumie głównie po to mi esim.
@SeekSouls: @emitar: Też sie zastanawiam czy wykorzystam esim, z jednej strony to €60 więcej, z drugiej skoro jest taka możliwość to czemu by nie mieć, chociaż też się zastanawiam czy w ogóle brać taki zegarek i ładować co drugi dzień czy zostawić swojego poczciwego gshocka.
@Tox1c: @SeekSouls: ja nie miałem tego dylematu bo nie było wersji LTE (były jakieś plotki na ten temat, ale nie czekałem bo i tak wybrałbym zwykłą wersję). Przy aktywności fizycznej mam telefon przy sobie, także eSIM jest mi zbędny.