Wpis z mikrobloga

Treść śmieszniejsza od tytułu xDDD Patrzcie:

"Są młodym małżeństwem. Ona skończyła socjologię i szybko znalazła pracę w dużej korporacji. On nie miał większych ambicji, przejął warsztat samochodowy po swoim ojcu"


Kobieta po socjologii klepie tabelki w Excelu za 2k na rękę i owocowe czwartki - WIELKIE AMBICJE

Facet zaczyna prowadzić własną firmę w bardzo technicznej i wymagającej wiedzy, umiejętności i doświadczenia branży, wszystko z ogromną odpowiedzialnością finansową i prawną - NIE MA WIĘKSZYCH AMBICJI

xDDD

#bekazlewactwa #cuckold #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_1607960024zyf0aGzqSUvV5aTl5tcHTi.jpg
  • 47
@wojtas_mks: Za 3-4k masz gówno pracę w januszexie i wszystko w dupie , w korpo wchodzi jednak jakas odpowiedzialność za wykonywane czynności, kontakt z kontrahentami zagranicznymi i ogólnie obecność na rym rynku, gdzie można się rozejrzeć i wybierać.
@BigBadBootyDaddy wymyślone, nie wymyślone - brzmi zatrważająco. Jak #!$%@? można krzewić opinię, że zarządzanie własnym biznesem i w dodatku bycie mechanikiem samochodowym (który musi non stop się zapoznawać z nowszymi modelami aut i rozwiązań technicznych w nich zastosowanych, by nie wypaść z obiegu) jest brakiem ambicji w porównaniu do skończenia kierunku studiów, który taki np: mój kumpel zrobił wizytując na prywatnej gównouczelni w weekendy i łażąc w tygodniu na piwo zamiast się
@kszychu a ty w ogóle pracowałeś gdziekolwiek skoro twierdzisz, że tylko w korpo jest odpowiedzialność za wykonywane czynności? Ile ty masz lat? Obejrzyj sobie nagrania jaka ma odpowiedzialność operator wózka widłowego, albo maszyny pakującej jak coś #!$%@? i komuś stanie się krzywda. Wam wykopkom się wydaje, że te korpo prace to 95% rynku pracy i to od nich zależy czy świat nie przestanie całkowicie funkcjonować. Prędzej ludzie zdechną z głodu jak kasjerki
Za 3-4k masz gówno pracę w januszexie i wszystko w dupie , w korpo wchodzi jednak jakas odpowiedzialność za wykonywane czynności, kontakt z kontrahentami zagranicznymi i ogólnie obecność na rym rynku, gdzie można się rozejrzeć i wybierać.


@kszychu: O korporacjach chyba tylko czytałeś prawda? Bo to właśnie w Januszexie robisz wszystko i nic, masz ogromną odpowiedzialność. W korpo za 3k klepiesz jedną i tą samą rzecz gdzieś w przerwie między kawą,
Jeśli mowa o pracy za 3k, to to jest właśnie januszex... Mamy inne definicje najwyraźniej, Ty chyba utożsamiasz pracę biurową z korpo.


@kszychu: Mówię o np. "wielkiej czwórce" czy dużych międzynarodowych bankach. Tam jak idziesz po studiach to musisz znać angielski + ewentualnie jeszcze jeden język i biorą cię od ręki. To dlatego pracują tam studenci socjologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No chyba, że naprawdę uważasz, że
Ja mówiłem o nisko płatnych pracach.


@kszychu: Duże korpo po studiach to obecnie jedne z najniżej płatnych, najprostszych i najmniej odpowiedzialnych prac w Polsce.

W bankach (polskich januszexach Czarneckiego) to pracowałem za 3k plus prowizja bez studiów. W centrali zarabiali lepiej.


@kszychu: Nie wiem skąd ty się urwałeś, ale tak: w oddziale zarobisz podobnie lub lepiej, bo robisz coś konkretnego i masz odpowiedzialność.

Znajoma ze studiów jak namawiała ludzi na
@wojtas_mks: Jest coś takiego jak centralna siedziba przedsiębiorstwa. Jak ktoś jest w stanie przeżyć miesiąc za 3k i nie potrzebuje więcej, to może i tak płacą, osobiście nie mam znajomych w takiej grupie społecznej i może jestem oderwany.