Wpis z mikrobloga

Treść śmieszniejsza od tytułu xDDD Patrzcie:

"Są młodym małżeństwem. Ona skończyła socjologię i szybko znalazła pracę w dużej korporacji. On nie miał większych ambicji, przejął warsztat samochodowy po swoim ojcu"


Kobieta po socjologii klepie tabelki w Excelu za 2k na rękę i owocowe czwartki - WIELKIE AMBICJE

Facet zaczyna prowadzić własną firmę w bardzo technicznej i wymagającej wiedzy, umiejętności i doświadczenia branży, wszystko z ogromną odpowiedzialnością finansową i prawną - NIE MA WIĘKSZYCH AMBICJI

xDDD

#bekazlewactwa #cuckold #zwiazki
wojtas_mks - Treść śmieszniejsza od tytułu xDDD Patrzcie:
 "Są młodym małżeństwem. On...

źródło: comment_1607960024zyf0aGzqSUvV5aTl5tcHTi.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Owszem. Można po socjologii trafić na jakiś staz do poważnej korporacji. Pod warunkiem że się opór wykarze na rekrutacji i zaskoczy czym osoby rekrutujące. Od tego sa wlasnie staze. Zeby sie pokazac. I obecnie na normalnych stazach, studenci w wielku 24 lat zarabiają 5 klockow brutto. I to jest standard. Po roku zarabiają 7.


@jedmar: Ale tu nie ma mowy o stażu, ale o normalnej pracy.

W jakim korpo studentka
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Hej dobry wpis, ja sam pracuje w korpo od 10 lat i nie wiem jak to jest zrobione ale nie umiem sobie wyobrazić pracy w innym środowisku takim bardziej luźnym bez struktury. Jednak wieże ze to moje ograniczenie dlatego szanuje prace innych niezależnie od miejsca. Btw potwierdzam ze można zarabiać 10-15k w okro ale albo jesteś dobry w tym co robisz klepaczy się tak nie nagradza
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Ale zauważ, że nawet tutaj, na wykopie, jakakolwiek inna praca niż umysłowa (najlepiej programista 15k) jest szkalowana - choć często rodzice tych programistów wykonywali całe życie proste zawody, ale innych już trzeba zjechać za brak ambicji. Wiele osób nie rozumie, że są inne bardzo ważne zawody bez których świat by się zawalił. Nawet te proste (choć mechanika nie jest prosta bo sam czasem coś naprawiam i wiem ile trzeba
  • Odpowiedz