Wpis z mikrobloga

Czy Google Stadia działa poprawnie na Mi Box S 4K z kontrolerem od xboxa one po bluetooth?
Wyczytałem że trzeba aplikacje instalować z innego źródła bo nie pokazuje w sklepie.

Czy stabilność połączenia jest ok? Wystarczy wifi 5 GHz czy trzeba kupować adapter na ethernet? Da się uruchomić stream w 4k?

A może jakiś inny TV Box?

#stadia #mibox #androidtv #tvbox
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakacper @emptr @Sleepwalker @Avil a czy pad w apce Stadia działa wam poprawnie? ja po podłączeniu xbox one i jakiegoś noname pad mam niedziałające przyciski L1/R1. przyciski są hardwarowo dobre - działają pod innymi aplikacjami. ciężko grać w gierki bez L1/R1, szczególnie w nadchodzącą FIFE21 na stadia...
  • Odpowiedz
@lalak testowałem tylko na nvidia geforce now. Wszystko oprócz wibracji działa raczej dobrze, wibracje nie działają u mnie wogole. Nie zauważyłem żadnych błędów, ale też nie porównywałem bezpośrednio tych samych gier na Xbox.
  • Odpowiedz
@emptr zazdro, że wszystko działa! ;) ja używałem czarnego pada... gdzieś trafiłem na filmik na którym koleś mówił że pady białe działają bez problemów. czarne się nie łączą po bluetooth (ja połączyłem kablem USB, gdyż bluetooth nie złapał...).
  • Odpowiedz
ok, poradziłem sobie. zainstalowałem starszą wersję Stadia na xiaomi mi box s i wszystkie przyciski na padzie działają! miałem wersję Stadia 3.2.352864140 - nie działały L1/R1. Zainstalowalem wersję Stadia 2.52.352059454 i wszystko gra :)
  • Odpowiedz