Wpis z mikrobloga

Czy Google Stadia działa poprawnie na Mi Box S 4K z kontrolerem od xboxa one po bluetooth?
Wyczytałem że trzeba aplikacje instalować z innego źródła bo nie pokazuje w sklepie.

Czy stabilność połączenia jest ok? Wystarczy wifi 5 GHz czy trzeba kupować adapter na ethernet? Da się uruchomić stream w 4k?

A może jakiś inny TV Box?

#stadia #mibox #androidtv #tvbox
  • 29
@Avil grasz na miboxie podłączonym po wifi 5 GHz? Mi stadia na lapku działa wybitnie, aż sam się zdziwiłem że jest tak niski input lag ()
W takim razie kupię mi boxa i będę testował
@Avil masz podłączonego pada do Xboxa po bluetooth? Dobrze działa? Jak Kiedyś podłączyłem głośnik przez bluetooth to mi Internet nie z wifi słabo łączył
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zxcvbnm666: gram na Chromecast Ultra i na Amazon FireTV Stick po 2.4 GHz i jest spoko
Używałabym 5 ale wymagałoby to podłączenia routera do routera przez co miałabym problem z podwójnym NATem
@Avil Chromecast ultra działa z padem od Xboxa? Bo słyszałem ze tylko z oryginalnym stadia. Jeśli tak to widziałaś jakaś różnice w input lagu pomiędzy kontrolerem stadia a Xbox?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zxcvbnm666: Chromecast Ultra działa tylko ze Stadia Controller, ale porównywałam je na PC
rzeczywiście lag był mniejszy, ale serio ciężko to zauważyć w normalnej rozgrywce
a gram w szybkie FPSy gdzie czas reakcji jest bardzo ważny
@Avil kupilem pada do Xboxa. Tak jak mówiłeś wszytko śmiga ładnie. Nie działają mi tylko słuchawki podpięte do pada. Da radę to skonfigurować na mibox?
@zxcvbnm666 na mi boxie działa ale po wi fi są odczuwalne opóźnienia. W niektórych grach to nie przeszkadza prawie ale w strzelaninach i ścigałkach już bardzo. Ale jak zamówiłeś to poczekam aż zamówisz jeszcze adapter Ethernet/USB i dasz znać czy jest poprawa :P