Wpis z mikrobloga

Jako że #nestbank się zeszmacił i każe płacić za korzystanie z innych bankomatów niż Euronet, szukam alternatywy. Ktoś poleca jakiś bank, może nawet mieć jakieś minimalne opłaty albo wymaganą liczbę operacji. Byle miał ogarniętą aplikację mobilną i takie funkcje jak blik i szybkie przelewy bo tego też brakuje w nescie.
#banki #bank
  • 8
@k4cz: zależy na czym szczególnie Ci zależy, bo jeśli chodzi o darmowe bankomaty i przelewy natychmiastowe, to wybór jest ograniczony. Pod uwagę brałbym 2 opcje: Millennium i Santander Bank (w obydwu konto i kartę można mieć za 0 zł po spełnieniu prostych warunków - w Millennium wpływ 1000 zł + 1 płatność kartą lub BLIKiem, a w Santanderze wpływ 500 zł + 1 płatność kartą lub BLIKiem). Blik jak widzisz jest
@Bankobranie: może źle to napisałem, nie chodzi mi o przelewy natychmiastowe między kontami, chodziło mi o szybkie płatności - przekierowanie ze sklepu internetowego do banku żeby nie trzeba było kopiować numeru konta i robić normalnego przelewu. Wiem że np mbank ma coś takiego i brakowało mi tego w nescie.