Wpis z mikrobloga

Zawsze myślałem że silikatowy żwirek dla kota jest dla bogaczy xD, kupowałem tylko zwykły szary betonitowy, bo jest dużo tańszy. Z drugiej strony mój świętej pamięcią kot, i tak był wychodzący więc mało go zużywał. Teraz mam nowego kota, i dopiero parę dni temu odkryłem że silikatowego zwirku się nie wyrzuca, i starcza na 30 dni.
Tyle lat w nieświadomości,i 5 razy dziennie bieganie z łopatka i sprzątanie kuwety. Takie informacje powinny być w wiadomościach! To jakby pewnie przeliczyć to wyjdzie parę tygodni z życia wyjęte na ogarnianie kuwety przez cały okres użytkowania kota xd

Kurde serio myślałem że ludzie to kupują bo mają dużo kasy i ładnie wyglada w kuwecie ale wydatek ten uważałem za bezsensowny bo taka mała paczka starczy na dwa sikania i do wyrzucenia #koty #oswiadczeniezdupy
  • 9
@przypadkowylogin nikt ja też nie wywyalalemz ale kupki mokrego betonitu trzeba wyrzucać a przy tym jc nie robisz tylko zamieszasz łopatą i po robocie. Drugie danie to co innego, tutaj chyba nie ma na to jeszcze patentu