Wpis z mikrobloga

Świat nie jest czarno-biały.

To nie jest tak, że wszystkie kobiety w naszym kraju to p0lka. Natomiast ilość chvjowych zachowań z ich strony jest zatrważająca. Spora część postów na tagu to raczej nie są bajki, znam podobne historie. Młode Polki po prostu chamieją i stają się wyrachowane, fałszywe i leniwe. Fakt, że znam i takie, dla których ich pierwszy partner jest ich jedyny partnerem i są dobrymi osobami nie przekreśla tego, że ogólnie nie jest dobrze. Akcja #dziewczynybeztabu dobitnie to pokazała. @RicardoMilos do dzisiaj jest dla mnie bohaterem. Tag śledziłem z zapartym tchem na długo przed założeniem tu konta. Kibicowałem Mirkom i naśmiewałem się z gotujących się ze złości #p0lka

Żeby nie było, że tylko jadę po Polkach - spotykam też sporo miłych, przyjaznych zachowań. Tak samo jak nie każdy facet to dres skłonny do spuszczenia komuś #!$%@? za to, że się na niego spojrzał, tak samo nie każda dziewczyna z Polski rozkłada nogi przed #mokebe czy Enrique. Naprawdę są u nas dobre kobiety i określanie ich mianem p0lki jest zajebiście niesprawiedliwe. Rzecz w tym, że zwykle wchodzą one w stałe związki kończące się małżeństwami na etapie liceum lub pierwszych lat studiów.

Dlaczego piszę, że nie jest dobrze? Jeden powód już wymieniłem, drugi to szeroko znany szanownym Mirkom problem demograficzny. Jakiś czas temu jeden z użytkowników opublikował dane z GUS sugerujące, że w przedziale wiekowym 18-30 lat jest nadwyżka 126 tysięcy mężczyzn. Biorąc pod uwagę, że kobiety często wiążą się z cudzoziemcami lub starszymi facetami rzeczywista dysproporcja, choć nigdy jej nie poznamy, jest na pewno znacznie większa. Logicznym skutkiem jest więc, że to facetom będzie ciężej wejść w związek. Potencjalnej partnerki trzeba więc poszukać za granicą. Na przykład wschodnią.

Nie jest też tak, że wszystkie #ukrainka to fajne kobiety. Zdarzają się golddigerki i takie, które chcą tylko obywatelstwa. Choć osobiście nie spotkałem się z tym, żeby dziewczyna ze Wschodu uciekła po ślubie na Zachód to na pewno takie historie się wydarzyły.

Jednak w kontakcie z nimi uderza mnie kilka rzeczy. Jest to ich nastawienie do mężczyzn i ogólnie styl bycia. Ze strony Ukrainek praktycznie nie spotykam się z chamstwem, prawie zawsze są naturalnie i szczerze miłe. Okazywanie słabości przy Polkach zawsze kończyło się dla mnie źle (urywanie kontaktu, zmiana nastawienia i nieskrywana niechęć), przy Ukrainkach nic podobnego nigdy nie miało miejsca, pocieszały mnie, dzwoniły, żeby spytać co słychać, proponowały spotkanie, żebym się nie dołował i nie siedział sam w domu z czarnymi myślami. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby dziewczyna odwołała umówione spotkanie, co u Polek niestety jest normą. Mimo, że zarzuca im się materializm, często spotykam się z sytuacją, że dziewczyna irytuje się, że płacę za nią na spotkaniu. Ogólnie w trakcie rozmowy jestem wyluzowany i nie czuję się oceniany. Czuję, że rozmawiam z kobietą z krwi i kości. Chętnie gotują, dobrze utrzymują miejsce, w którym mieszkają. Są też bardzo zadbanymi dziewczynami, zawsze starają Ci się podobać.

Wspomniałem o golddigerkach. Zauważyłem jedną cechę wspólną - zawsze chwalą się podróżami i wystawnym życiem na Instagramie. Więc jeśli przyjacielu chcesz odsiać ziarno od plew, to wybieraj takie, które go nie mają ;)

Ja już wybrałem - to stamtąd będzie pochodziła moja przyszła żona.

Dobrej nocy wszystkim!

#gownowpis #zwiazki #rozowepaski #p0lka #ukraina
  • 13
  • Odpowiedz
@RPK74: Potwierdzam. Jak patrzę na mój rocznik z czasów LO to większość ogarniętych i normalnych dziewczyn wyszła za starszych typów do roku po ukończeniu szkoły. Te co pozostały wolne to z reguły te czekające na śniadego księcia na białym koniu lub przyszłe szeregi madek 500+.
  • Odpowiedz
@RPK74: Narzekanie na rozowe odcinek milionowy. Ziomek niedawno skarżył się na swojego ziomka. Nie wiadomo o co poszło ale wiem, że nie odzywają się. Skarżył się też na innego znajomego, że zdradza żonę z tirówkami i jest z tego dumny. Po prostu większość ludzi to koorwy i nie ma co dzielić na płcie czy narodowości.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Przeczytałeś cały mój post czy tylko zacytowane, wyrwane z kontekstu fragmenty? W ogóle przeczytałeś go ze zrozumieniem czy tylko wybrałeś to, co pasuje do Twojego światopoglądu i "zrozumiałeś" po swojemu, aby utwierdzić samego siebie w swoich przekonaniach?

@AstraLavistA_Baby: Jasne że tak, dlatego tak jak napisałem świat nie jest czarno-biały. Natomiast z moich doświadczeń wynika, że różnica między Polkami i Ukrainkami jako ogółem kobiet jest stanowczo zbyt duża, żeby ją
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: tak, i powtarzam do od początku. atakowanie polek, bo są polkami jest #!$%@?. to jak wygladała akcja na początku to co innego, bo nie brałem udziału w obrażaniu tych dziewczyn. pokazywałem jedynie zdrady, a po banie pokazałem również zdjęcia gdzie to mężczyźni się przyznają do zdrad
  • Odpowiedz
@RicardoMilos ehh słuchaj, mi bardziej chodziło o to że op jest simpem bo broniąc każdą kobietę wchodzi w "belive all woman" i jest po prostu bialorycerzem. Bardzo trudno mi odwrócić sytuację gdzie kobieta staje po stronie facetów przed feministkami i domaga się dokładnie równych praw (na przykład emerytalnego). Normalna kobieta nie musi być broniona bo wie że jest normalna, jak kobiety srają na swoich sebów i #!$%@?ą na fb że "kill all
  • Odpowiedz
@RicardoMilos ja mam beke z p0lek nie że są polkami, ale ja się śmieję z ich mentalności po prostu. A to że się je wychowuje na damy/księżnę (przeważnie w miastach) to już co innego. No i zderza się taka z rzeczywistością i albo nie ma zębów bo jej seba raz czy dwa #!$%@?ł jak wyszedł na warunkowym albo jest panną po 30 gdzie wyskakała się na #!$%@? i czas się ustatkować ale
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Ty w ogóle rozumiesz tekst który czytasz? Bo z każdą Twoją kolejną odpowiedzią nabieram przekonania, że nie. Serio, czuję się jakbym czytał niedorzeczny bełkot jakiegoś fanatyka.

Wyrywasz z kontekstu zdania, przeinaczasz ich sens i dorabiasz do nich swoją ideologię. Nienawiść zaburza Ci proces logicznej interpretacji faktów i odbierania rzeczywistości tak bardzo, że z automatu odrzucasz cokolwiek, co nie pasuje do Twoich przemyśleń. Napisałem, że Polki bywają złe i dobre tak
  • Odpowiedz
Jednak w kontakcie z nimi uderza mnie kilka rzeczy. Jest to ich nastawienie do mężczyzn i ogólnie styl bycia. Ze strony Ukrainek praktycznie nie spotykam się z chamstwem, prawie zawsze są naturalnie i szczerze miłe. Okazywanie słabości przy Polkach zawsze kończyło się dla mnie źle (urywanie kontaktu, zmiana nastawienia i nieskrywana niechęć), przy Ukrainkach nic podobnego nigdy nie miało miejsca, pocieszały mnie, dzwoniły, żeby spytać co słychać, proponowały spotkanie, żebym się nie
  • Odpowiedz