Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry!

W tym roku moim Mikołajem, a jak się okazało później okazało Mikołajką została @cytmirka która z zabawy wywiązała się wzorowo.

Od razu po losowaniu par zaczęła się angażować przy tworzeniu paczki poprzez korespondencję anonimową, gdzie dopytywała o szczegóły, co do wyboru prezentu dla mnie, oraz jaka forma zwrotu do adresata mi odpowiada. Już od razu wiedziałem, że osoba po drugiej stronie prezentuje wysoki poziom kultury oraz ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii, bo pierwsze prezenty zostały zamówione już w poniedziałek, czyli dzień po losowaniu!

Paczka dotarła do mnie w takiej samej formie w jakiej ją zobaczyłem na mikroblogu Link do postu z umieszczenia paczki, dlatego koniecznie musiałem zrobić zdjęcie z odbioru, kiedy paczuszka była jeszcze w paczkomacie Link do postu z odbioru. Mirabelka bardzo aktywnie udzielała się na tagu #wykopaka więc zanim paczka do mnie trafiła, spodziewałem się kto może być jej nadawcą, ale zgodnie z regulaminem do czasu odbioru paczki nie zdradzałem tego faktu. Dopiero po otwarciu skrytki byłem pewny kto jest nadawcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczka została bardzo starannie zapakowana w zielony papier ozdobny, ilość taśmy klejącej zużytej bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, nie było jej wiele, co ułatwiło dostanie się do środka.

Po otwarciu paczki zostałem powitany memem z nosaczem saudyjskim, którego już kiedyś widziałem, dlatego uśmiech na twarzy pojawił mi od ucha do ucha, bo tym samym zostały przywołane pozytywne wspomnienia. Dziękuje w tym miejscu za wskazówkę, że w liście do mnie zostały zawarte informacje, które opisują wnętrze paczki, więc jeśli chcę wywołać u siebie dziecięcą radość, to powinienem się zabrać za list, dopiero po odpakowaniu zawartości ʕʔ

W środku paczki znalazłem:

- Książkę "Potęga podświadomości autorstwa Josepha Murphyego
- Kalendarz na rok 2021 z moim imieniem oraz odniesieniem do zawodu jaki obecnie wykonuje ( )
- Kubek termiczny
- Łyżkę do makaronów (zdecydowanie do spaghetti)
- Autorską pocztówkę z wizerunkiem dwóch Cinclidium leucurus (O ile się nie pomyliłem, te na pocztówce mają ciemne upierzenie)
- Przepiękną kartkę świąteczną - homemade potwierdzone przez moją siostrę, która też zajmuje się rękodziełami
- Brązowego bałwanka (Lizak), takiego jeszcze nie próbowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Kinder czekoladę
- Czekoladę Milkę OREO
- 9 sztuk kasztanków z Wawelu
- 9 sztuk michaszków original ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 8 sztuk cukierków snickers
- wizytówkę do pracowni kartek i pocztówek
- 325 strasznie niesmacznych białych flipsów, pewnie dlatego wrzuciłaś ich aż tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gdyby kogoś ciekawiło jak wyglądała ręcznie robiona kartka dla mnie przez @cytmirka to odsyłam do jej wpisu, który właśnie znalazłem na jej profilu Link. W komentarzu postaram się dodać kilka zdjęć paczki, jednak jest u mnie dzisiaj pochmurno, więc jakość zdjęć może być kiepska. Serdecznie dziękuje za zaangażowanie w paczkę, bo to ono jest w niej najważniejsze. Nie chodzi o drogie prezenty, ale sam fakt, że nadawca wziął sobie sprawę do serca i poświęcił nam swój czas na robieniu czegoś wyjątkowego, a nie poszedł na łatwiznę i skompletował koszyk przez internet, bo tak było mu po prostu najwygodniej.

Dziękuje bardzo za trafioną zawartość paczki, no może gdyby nie te suche pozbawione smaku flipsy, to bym skakał z radości ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Nie chcę zdradzać treści listu jaki od Ciebie dostałem, ale mając na uwadze Twoją pasję do pocztówek oraz papeterii chciałbym Ci życzyć wielu autorskich pomysłów jakie wpadną Ci do głowy, oby te zostały docenione przez innych, bo jesteś strasznie pozytywną osobą, przynajmniej takie wrażenie na mnie sprawiłaś. Nie pozostaje mi nic innego jak Życzyć Ci Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Oby rok 2021 był mniej COVIDowy niż obecny!

Chciałbym również podziękować organizatorom zabawy #wykopaka @chybaDapi @dobry_programista @Shyvana @trusru dzięki którym tegoroczne wydarzenie mogło się odbyć. Super, że są jeszcze osoby, którym chcę się zrobić coś dla społeczności, a nie tylko z niej korzystać i narzekać jak to jest źle. Bardzo ładnie wykonana strona internetowa (przejrzysta, czytelna, schludna, intuicyjna), która sprawnie działa podczas trwania zabawy. Bardzo mocno zaangażowana @Shyvana w odpisywanie na problemy oraz pytania zadawane przez uczestników. @chybaDapi z @dobry_programista za dobrą organizacje mechaniczną zabawy oraz przedstawianie problemów technicznych wraz wyjaśnieniami (konkurs na najlepszą paczkę, oraz mini afera z odrzuceniem jednego z uczestników za brak spersonalizowanej paczki). O @trusru mogę powiedzieć niestety najmniej ponieważ efekt włożony w organizację był najmniej widoczny, co nie oznacza, że go wcale nie było! Nie wiem jak byliście podzieleni organizacyjnie, ale dziękuje, że Wam, że się chciało.

Wesołych Świąt ekipo #wykopaki!

#wykopaka #wykopaka2020 #chwalesie #pokazpaczke
ExitMan - Dzień Dobry!

W tym roku moim Mikołajem, a jak się okazało później okazał...

źródło: comment_1607853544w1WrPK48gCUcYnSNzkUmBD.jpg

Pobierz
  • 10
@ExitMan: Ale mi milisio! Dzięki za info odnośnie ilości cukierków, wierze w prawdziwość tej liczby, bo Snickersy to moje ulubione cukierki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiec możliwe ze się przeliczyłam z moją silną wolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Super relacja! Cieszę się ze Ty jesteś zadowolony! :)