Wpis z mikrobloga

mój nie pchał głowy przy sypaniu, bo miał komende siad na czas dawania żarcia, ale to zeby pies nie jadl bez zgody to dobry pomysl bo trucizny nie zje, moj by zjadl niestety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@becvvv: @angela09: w Kongu Siusiak dostaje 1/3 swojej dziennej porcji jedzenia. W środku jest jego sypka karma, delikatnie przeplukana wodą i zamrożona.
Pierwsza porcja jest podawana rano koło 7 rano, żeby do spaceru koło 9 rano sobie spokojnie przetrawił a potem dostaje konga. To go uspokaja (a często jest podjarany po spacerach) opróżnienie takiego zależy ile karma wchłonęła wody, ale tak około 40 minut to godziny.

Po takim wysiłku Odi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@E-Seven: jak wychodzę, zostawiam na środku mieszkanie suszoną kość i mówię nie wolno to jej nie ma jak się wrócę po rękawiczki, więc rośnie to bywa.

Ogólnie Odi bywa irytujący swoją interpretacją tego co się do niego mówi ale ogólnie bardzo się słucha mimo że uczyliśmy go podstaw.

Dzisiaj rano tak dla żartu pokazałem na murek około 1.40 m i powiedziałem HOP, no i wskoczył (ʘʘ)
@KornixPL: oj człowiek, za taki błąd to foch się należy, w brzuszku burczało a ty nie dałeś znaku, to teraz się należy jakiś smakołyk dodatkowy i drapanko za uszkiem w ramach przeprosin.