Wpis z mikrobloga

@CzornyFinger: Corsair Virtuoso - może nie jest jesto wybór popularny, może nie najtańszy, ale mi bardzo pasuje ten headset. W Warzone/CS/Fortnite zawsze słyszę lepiej pozycje niż koledzy z teamu. Wybrałem je ze względu na jakość mikrofronu, a ta jest bardzo dobra.
@CzornyFinger: Długo. Ciężko mi to ocenić tak na godziny, ale tak zaokrąglając to ładuję raz na 3 dni. Ładują się bardzo szybko. Kabel jest długi to jak złapie rozładowanie w trakcie gry to nic nie przeszkadza ładować. Dodatkowo po kablu jakość mikrofonu lekko się poprawia. Jedyny mankament to, że po 3 godzinach gry muszę przesunąć o kilka centymetrów pałąk do przodu/do tyłu bo zaczynam odczuwać, że mam coś na głowie, ale
@CzornyFinger: To jeszcze jedno Ci napisze tylko. Jeśli przydarzy się "zacięcie" słuchawek, że nie łączą się/nie reagują to nie rób sobie w głowie dramatu. To jest po prostu ich zachowanie jak się rozładują do zera. Zdarzyło mi się tak 2 razy -> one włączają się jak coś głośniejszego usłyszą lub ruszysz nimi. Sprzątając je przełożyłem i próbując się połączyć rozładowały się na amen. Wydawało się, że umarły. Na forach już, że