Wpis z mikrobloga

@Czesterek to weź wkrętarkę. Zawsze to większą moc pracy czasem trzeba cię wysilić by coś wkręcić zwłaszcza w nienawiercane otwory. Ja kupiłem wkrętarkę i nie żałuję ale też cięższa jest więc długo nią robić lipa no ale życie
@Czesterek: jak chcesz za każdym razem przed wkręceniem czegoś czekać godzinę na naładowanie akumulatora który padnie ci po pierwszej zimie więc w międzyczasie i tak ręcznie to zrobisz to bierz obie. W dodatki taka cena niemal gwarantuje że to nie będzie działać już od samego początku lub po pierwszym użyciu.
@europa: kupiłem w biedrze taki najzwyklejszy wkrętak za 25 złotych i ponad dwa lata korzystam do szybkich robótek w domu mimo tego że mam wkrętarki makity i parkside. Bateria nie traci w jakiś zauważalny sposób na pojemności i jak potrzebuję tą jedną śrubkę odkręcić to jest pod ręką i kręci ;-)
@Setral: mam prawie wszystkie elektronarzedzia z lidla, zbieram od 3 lat i regularnie je uzywam - nic nie padło, a jak padnie to wymieniasz i tyle.
Seria alumulatorow to mistrzostwo swiata dla majsterkowicza i do domu. Wez znajdz inną szlifierke z regulacja obrotow i soft startem na aku za 300 zł (parkside performance) ( ͡° ͜ʖ ͡°)