Wpis z mikrobloga

  • 1
Opłaca się brać ubezpieczenie 5 letnie w Euro rtv na konsole Xbox? Wziąłem konsolę na raty i ubezpieczenie wychodzi 1080zł, mogę z tego zrezygnować #xboxseriesx #xbox
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@ejenes załóżmy po 3-4 latach użytkowania, jeśli będzie jakaś awaria, mam na myśli, że coś stanie się w środku, bez mojej ingerencji, ze mi spadnie badz cos
  • Odpowiedz
@Zef98: bo to 1080zł a jak przyjdzie co do czego to nie wiadomo co z tego wyjdzie. Jest to też cena konsoli za 4 - 5 lat bo pewnie wyjdzie model Pro. Ubezpieczenia nie daje też euro bo jest pośrednikiem więc w razie awarii samo euro nic Ci nie zrobi.
  • Odpowiedz
@Zef98: no dobra super a przeczytales calosc umowy? Kazdy punkt? Bo na czym polega to ubezpieczenie, przy jakich warunkach oni beda podejmowac jakas akcje? Takie „oferty” to dla mnie zwykly scam, ktory sie wciska dla lepszej prowizji
  • Odpowiedz
@Zef98: bardzo prosty przyklad na telefonie. Ubezpieczenie mialo pokryc ewentualne fizyczne uszkodzenie telefonu. Np upadek i w nastepstwie zbity ekran. Super, co? Osoba idac ulica i sprawdzajac cos w telefonie, potknela sie, telefon wypadl z reki i cyk, szkoda zgloszona. Lecz ubezpieczyciel sie wyparl, bo to nie bylo zdarzenie losowe wg niego, a twoja nieuwaga i niepoprawne korzystanie z telefonu. Gdyby mial telefon w rece i inna osoba go potracila,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zef98: przecież jak np. za 4 lata zepsuje ci się konsola (a nie jest powiedziane że się zepsuje) to bardziej opłacalne będzie kupić nową, ulepszoną wersję za 1500 zł (pewnie wtedy będzie tyle kosztować albo i mniej) niż wydać teraz 1000 "na zapas" żeby np ja naprawiali.

Coś takiego moze ma sens przy drogich, trzymających wartość produktach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zef98: i pamiętaj że to jest 1 razowe ubezpieczenie, a nie dodatkowa gwarancja na 5 lat. Załóżmy że w 3 roku coś się stanie, no i jak uznają roszczenie to na te pozostałe lata już nic nie masz. Ja bym nie ubezpieczał za taki hajs.
  • Odpowiedz
@Zef98: pamiętaj że nigdy nie opłaca się brać dodatkowych "ubezpieczeń" bo to zwykłe naciąganie na kasę a tam są takie paragrafy że i tak nie naprawią bo będą wciskać kit że ty zepsułeś/zalałeś itp
  • Odpowiedz