Wpis z mikrobloga

@Lethal_Alpaca: - brak zaimplementowanego AI przechodniów, pojazdów, policji. To nie jest tylko to, że samochody jeżdzą oskryptowanymi drogami ale przede wszystkim uczucie, że wszystko dookoła jest sztuczne. Strzelasz - ludzie się albo kulą w dokładnie taki sam sposób (tak jak w Mafii w roku 2002) lub nic sobie z tego nie robią i idą dalej.
- praktycznie brak interakcji ze światem, który jest ładnie opakowaną wydmuszką. Znowu uczucie sztuczności.
-
  • Odpowiedz
@Lethal_Alpaca: człowieku to graj sobie na tym swoim PC i #!$%@? cię obchodzą konsole w takim razie. O nie WAIT. Bo ta gra został wydana na nie XD bo ta gra była promowana na te konsole, bo Microsoft wpakował tez pieniądze w tego największego crapa w historii. Nie pozdrawiam, bo nie masz pojęcia nawet o czym mówisz
  • Odpowiedz
@ultrasonic:

praktycznie brak interakcji ze światem, który jest ładnie opakowaną wydmuszką. Znowu uczucie sztuczności.


Nie wiem co masz na myśli ale częściowo się zgadzam. NPC w tej grze nie istnieją. Ale w samym otoczeniu jest wiele rzeczy które reagują na zniszczenie, mają własną często zbugowaną fizykę, jest też trochę interakcji ze
  • Odpowiedz
@ultrasonic: co do modelu jazdy to jest bardzo fajny, i różne pojazdy prowadzą się faktycznie inaczej. Model zniszczeń nie istnieje, a wypadanie z pojazdów gdy w coś walniemy jest chyba zbugowane. Raz z trzeciej osoby wypadłem z motocykla przy małej prędkości i fajnie to wyglądało. A tak pełna moc i nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@Lethal_Alpaca: jesteś na razie na początku gry. Gdy przebrniesz przez początek, dotrzesz do miasta i będziesz mógł wyjść z własnego mieszkania, aby eksplorować świat, to zobaczysz, że zacznie się robić dziwnie. U mnie na początku też był zachwyt i tylko dwa bugi (lewitujące pieniądze i znikające samochody po wczytaniu etapu gry na drodze), ale gdy przebrnie się przez filmowy początek i dostanie się możliwość większej interakcji z NPCami i eksplorowania
  • Odpowiedz
@ultrasonic: Słuchajcie nie znam się na grach, mój znajomy gra na ps4 i jest zadowolony, ale ja nienotym.

Czy jest podstawa do tego, aby porównywać np. GTA V do Cyberpunka? Ktoś mi pisał, że to jest inny rodzaj gry i nie możne od niej wymagać, żeby NPC czy AI była na takim samym poziomie.
  • Odpowiedz
@Lethal_Alpaca: bo pewnie grałeś jak typowa małpa dla których ta gra została stworzona - od znacznika do znacznika i nie daj boże zrobić coś innego niż napisane na powiadomieniach na pół ekranu xd
  • Odpowiedz
@austra Na czym grasz? Na XSX jest sporo aut i ludzi, jak idę chodnikiem ciągle logos potrącane. Samochody faktycznie jeżdżą dziwnie, jak po sznurku, ale ludzie chodzą zwyczajnie.
  • Odpowiedz
brak zaimplementowanego AI przechodniów, pojazdów, policji.


@ultrasonic: w zasadzie byłem na to przygotowany po wiedźminie gdy koleś czekał w środku nocy w deszczu na jakimś odludziu przez cały czas i chciał wyzywać wszystkich na pojedynek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty się nastawiłeś na klon gta z robotami.
  • Odpowiedz